spot_img

پچر : Xbox 360 Slim واقعی است !

در ]خرین نسخه ی منتشر شده از شو گیم تریلرز با نام Pach Attack ، تحلیلگر معروف و پرآوازه ی Wedbush Morgan مایکل پچر گفت که باور دارد 360 اسلیم واقعی است اما ه عنوان یک واحد مستقل در دسترس نخواهد بود .
در پاسخ به سوال کاربر “Chubby McChuckle,” در مورد وجود این واحد ، پچر می گوید :
” من فکر می کنم یک  360 اسلیم وجود دارد هر چند من فکر نمی کنم از زمانی که PS3 یک کنسول اسلیم عرضه کرد آن ها کنسول خود را به این نام بخوانند . من فکر می کنم یک ورژن ارزانتر از Xbox360 عرضه خواهد شد . من فکر می کنم احتمالا این کنسول کارت گرافیک و پردازشگر متفاوتی خواهد داشت که اگر چنین چیزی وجود داشته باشد آن ها بین 20 تا 30 دلار در هر واحد ذخیره می کنند .
آن ها قیمت این واحد را کمتر نمی کنند . در عوض آن را با یک ناتال و هارد 250 گیگ به قیمت 299 دلار به فروش می رسانند ، آن ها فکر می کنند احتمالا 8 تا 10 میلیون واحد را به بازار عرضه می کنند و ناتال را پلتفورم بعدی خود می سازند .
در نهایت من فکر می کنم یک کنسول اسلیم عرضه خواهد شد ولی شما نمی توانید آن را با قیمتی کمتر از 299 دلار بخرید حداقل تا یک سال بعد از عرضه ی محصول . ”

این اولین بار نیست که پچر چنین حرفی می زند . شایعه ی عرضه ی 360 اسلیم از زمانی قدرت گرفت که مایکروسافت ناتال را در E3 سال گذشته به نمایش گذاشت و ار آن موقع تا به حال شایعه ها و تصاویر تقلبی زیادی منتشر شده است .

حتما بخوانید