spot_img

Crysis 2 بهترین گرافیک تاریخ بازی های ویدئویی!

Crytek مدعیست که Crysis 2 میتواند بهترین گرافیک مشاهده شده تاکنون در تاریخ بازی های ویدئویی را به نمایش بگذارد, در عین حال این بیانه پر رنگ زمانی صادر شده که استدیو سازنده عنوان کرده است برای ساخت نسخه دوم از عنوان Crysis بر روی کنسول ها با مشکلاتی مواجه شده است!
crytek: برای ارائه عنوانی فوق العاده در مقابل مشکلات مقابله خواهیم کرد, ما بازی را به نمایش میگذاریم که حتی میتواند بهتر از کرایسی اصلی بر روی PC باشد!!!
این پایان کار نیست استدیو سازنده بر این عقیده است که Crysis 2 تجربه ای را برای شما به ارمغان خواهد آورد که نظیر آن را پیشتر به هیج وجه تجربه نکرده اید!
نیتن کماریلو در مصاحبه اختصاصی که با مجله PSM3 داشت گفت: با این وجود که ما میدانستیم ساخت بازی برای کنسول PS3 چالش بزرگیست استدیو سازنده با کمال میل آن را پذیرفت, از مهمترین مسائلی که عنوان Crysis به ما آموخت این بود که عنوانی با گرافیک فوق العاده بالا و سینمایی, گیم پلی نفسگیر و همچنین مورد توجه مطبوعات و علاقه قوی پیش از انتشار آن نباید منحصراً مربوط به یک پلتفرم باشد.
وی افزود: ما درسددیم تا کیفیت گرافیکی بازی محک جدیدی در این صنعت باشد چرا که هر کس مایل به بازی کردن عنوانیست که دارای بهترین گرافیکی باشد که تاکنون دیده همچنین گیم پلی وسیع, داستان جذاب, چالش های هوش مصنوعی, سلاح های کشنده و تجربه یک بازی کامل که نظیر آن تاکنون مشاهده نشده است!

Crysis 2 بر خلاف نسخه اول که بیشتر در مناطق استوایی و جنگلی بود در نیویورک بوقوع خواهد پیوست همچنین اطلاعات حاکی از آن است که بازی در ماه سپتامبر سال جاری ریلیز خواهد شد.

حتما بخوانید