spot_img

Red Dead Redemption – Multiplayer رونمایی شد!

Red Dead Redemption یک بازی اکشن ماجراجویی سوم شخص است که در دوره غرب وحشی دنبال میشود. این بازی توسط کمپانی خوش نام Rockstar Games ساخته میشود وبخش مرحله ای آن در دو مکان ، ايالات‌ متحده‌ ( New Austin و West Elizabeth ) و حاشیه ی مکزیک (Nuevo Paraiso) خواهد بود. اما در مورد بخش چندنفره این بازی، تاکنون هیچ اطلاعاتی منتشر نشده است.

Rockstar چند روز پیش وعده داد که در پنجم آوریل اطلاعات کامل بخش چندنفره ی این بازی را منتشر کند اما مجله ی هلندی Gamer.nl جلوتر چندی از اطلاعات بخش چند نفره ی این بازی را فاش کرد. با هم نگاهی به این جزئیات میکنیم.

” Read Dead Redemption دارای mode چندنفره ای پهناور است. و به جای لابی ، با mode چندنفره ای گردش آزاد شروع میشود، جایی که بازیکنان می توانند آزادانه در دنیای بازی بچرخند. آنها می توانند در شکل گنگ ها با دیگر بازیکنان که در آنجا ملاقات میکنند ، قرار بگیرند ، و این تغییر می تواند یاغیان را توسط کامپیوتر کنترل کند. ”

همانطور خواندید Multiplayer این بازی بدون لابی می باشد و درعوض با mode ـی گردش آزاد آغاز می شود.همچنین Mode های بخش Multiplayer این بازی شامل موارد زیر می باشند :

◄ Gold Rush – در این mode شما باید هر چقدر می توانید کیف طلا جمع کنید.
◄ Deathmatch – در این mode باید هر چقدر می توانید از بازیکنان را بکشید.
◄Hold Your Own – این mode در سبک Capture the Flag می باشد که در آن از چپاول کیف ها استفاده شده است.

Red Dead Redemption در تاریخ 18ـم May در آمریکا شمالی و در 21 ـم May در اروپا منتشر خواهد شد. البته منتظر منتشر شدن اطلاعات کامل درباره ی بخش چندنفره ی این بازی در هفته بعدی باشید.

همچنین لیست اسلحه های Red Dead Redemption چندی پیش در وبسایت Rockstar منتشر شد که این لیست را می توانید مشاهده کنید.

 

حتما بخوانید