spot_img

افتتاح مجدد بازی‌های آنلاین

با سلام خدمت تمامی همراهان بازی‏‌نما.


ســـیسـتم
»» آرکیــد بـازی‌نمـا ««

همونطور که متوجه شدید آرکید بازی نما مجددا افتتاح شد. در ابتدا به دلیل در دسترس نبودن قسمت آرکید به مدت نسبتا طولانی از همه شما دوستان پوزش میخواهیم. هم اکنون میتوانید به بازی کردن آنلاین بازی‏های فلش بپردازید، رکورد خودتون رو ثبت کنید، تورنومنت تشکیل بدید و با دوستان خودتون به رقابت بپردازید و یا بازی را دانلود کرده و به صورت آفلاین بازی کنید! اما با تغییراتی که در این مدت روی آرکید انجام گرفت، در حال حاضر آرکید بازی‏نما با بیش از 800 بازی یکی از بزرگترین و قدرتمندترین آرکیدهای فارسی زبان است که در ادامه به مهمترین تغییرات صورت گرفته اشاره میکنم:

 

نصب سیستم ضد تقلب:
همونطور که اطلاع دارید در آرکید تقلب زیادی صورت میگرفت و کسی هم از این کار جلوگیری نمیکرد به همین منظور سیستم ضد تقلبی برنامه نویسی و روی آرکید نصب شده که تقلب در بازیهای آرکید را به حداقل میرساند و اگر تقلبی هم انجام شود تیم نظارت اطلاع پیدا میکند. بنابراین برای ایجاد محیطی بهتر در آرکید امتیازات قبلی را ریست کردیم تا از این پس شاهد امتیازات حقیقی و در نتیجه مسابقات واقعی باشیم!

 

طراحی جدید:
تیم گرافیست بازی‏نما در این مدت بیکار نبود و طراحی جدیدی که در اولین لحظه ورود به آرکید متوجه آن خواهید شد را ارائه داد. در این طراحی به راحتی به تمام قسمت‏های آرکید دسترسی خواهید داشت. طراحی جدید آرکید به گونه‏ای پیاده سازی شده که انعطاف پذیر و بهینه شده با اندازه‏های مختلف نمایشگرها می باشد.

 

دسته بندی بازی‏های آرکید:
در آرکید جدید بازی‏ها به صورت سبک دسته بندی شدند. دسته بندی بر اساس حروف جالب نبود و به کار نمیامد. مثلا کاربر برای دسترسی به بازی‏های بیشتر، شانسی روی یک حرف کلیک میکرد و بازی‏های اون حرف رو بازی میکرد اما اکنون شما میتونید بر اساس سبک به بازی‏ها دسترسی پیدا کنید. مثلا روی سبک Shooting کلیک کنید تا بازی‏های این سبک برای شما لیست شود. البته اگر هم خواستید بر اساس حرف به بازی‏ها دسترسی پیدا کنید میتوانید از جستجو آرکید استفاده کنید.

 

سایر تغییرات:
از قسمت‏های جدید می توان به اضافه شدن یک بلوک در پروفایل‏های کاربران اشاره کرد که برای مشاهده امتیازات و قهرمانی‏های کاربران در آرکید تعبیه شده است. این قسمت زیر آواتر در پست‏های کاربران هم قابل مشاهده است. (کاربرانی که حداقل در یک بازی قهرمان هستند.) همچنین صفحاتی که در آن بازی اجرا میشود به طور کلی تغییر کرده و گزینه‏های زیادی از جمله دانلود بازی به آن اضافه شده است.

تاسیس یک انجمن مختص آرکید سایت:
انجمن جدیدی به نام “آرکید بازی‏نما” در زیر مجموعه انجمن “بازی‌های آنلاین و شبکه‌های رایانه‌ای” به منظور بحث و تبادل نظر درباره بازی‏های آرکید و هرگونه مسائل مرتبط با آن ایجاد شده است.

در آخر تشکر میکنم از تیم گرافیست سایت که طراحی جدید آرکید رو ارائه دادند، تیم مدیریت که در قسمت‏های مختلف به کمک ما آمدند و تشکر ویژه از مدیریت فنی سایت که زحمت برنامه نویسی و اجرایی کردن این پروژه رو بر عهده داشتند.

با تشکر،
تیم مدیریت سایت بازی‏نما

حتما بخوانید