spot_img

MOH جدید و استفاده حداکثری از قدرت PlayStation 3

کمپانی بزرگ و نام آشنای Electronic Arts مدعیست که نسخه جدید از سری بازی مدال افتخار میتواند تا حدی که ممکن است از قدرت کنسول PS3 بهره گیرد, همچنین عنوان شده است که لید پلتفرم یا پلتفرم اصلی بازی نیز کنسول PS3 ـست.

طی مصاحبه ای که بوسیله CVG با جناب ریچارد فرلی یکی از مدیران خلاق EA صورت گرفته است ایشان در این مورد چنین گفت: “ما Lead Platfrom بازی رو کنسول PS3 قرار دادیم, بازی رو بر روی PS3 خواهیم ساخت”.
زمانی که در این رابطه سوالی مبنی بر مایه خوشحالی دارندگان PS3 بدلیل در نظر گرفتن پلتفرم اصلی بازی از وی شد او اشاره کرد: “ما به سختی و با تمرکز بسیار کار میکنیم تا تجربه و راندمانی یکسان در تمامی پلتفرم ها به ارمغان بیاوریم, من فکر میکنم برای ما مهم ترین چیز لذت و راضی بودن هر شخصیست که بازی را تهیه و قصد لذت بردن از آن را دارد البته فکر میکنم که این مساله به نفع دارندگان PS3 نیز هست زیرا ما میخواهیم از قدرت این کنسول تا حد زیادی بهره ببریم و اینکه بازی را بر روی این پلتفرم در دست ساخت داریم”.

فرلی در حال حاضر نیز تایید کرد که نسخه جدید عنوان مدال افتخار از کنترلر حرکتی سونی “Move” پشتیبانی نخواهد کرد.

پیش از این نیز شینجی میکامی که در حال حاضر بر روی عنوان Vanquish کار میکند در این مورد گفت: بازی های ویژه کمپانی سگا از این پس بر روی کنسول PS3 تمرکز خواهند داشت و از این حیث این موضوع یک استاندارد جدید برای ساخت بازی طلقی میشود.

حتما بخوانید