spot_img

شایعه : پشتیبانی X360 از USB Flash !

نگاهی به X360 خود بندازید. 2 Slot برای Memory بر روی دستگاه قرار دارد. از طرفی بالاترین فضایی که برای این مموری ها در نظر گرفته شده است فقط 512 MB می باشد که شاید فقط برای Save هایتان هم کفایت نکند و شاید حاضر نباشید 30 – 35 تومان پول این حافظه را بدهید. جدایی از آن اصلا شما حق استفاده از این مموری ها را ندارید زیرا از اکتبر سال گذشته این مموری ها توسط مایکروسافت غیر رسمی اعلام شدند. یک جای دیگر هم برای هارد دارید که باز هم شاید پولتان نرسد 50 – 60 به بالا خرج خرید یک Hard بکنید. شاید به زودی بتوانید از USB Flash های خود استفاده کنید. کاری که قبلا نمی توانستید انجام دهید.
طبق شواهد بدست آمده و اطلاعات لو رفته توسط یکی از مهندسان ارشد بخش نرم افزار مایکروسافت ، مثل اینکه این شرکت در آپدیت بعدی خود که در بهار صورت می گیرد قصد دارد امکان استفاده از USB به جای مموری یا هارد را برای کاربران X360 بدهد.
شما با نصب این آپردیت اجازه خواهید داشت تا بازی های خود را بر روی USB Flash نصب کنید ، سیو کنید ، بازی های دانلود شده را بر روی آن قرار دهید و … .
حداقل شما می توانید از یک فلش 1 GB و حداکثر از یک فلش 16 GB استفاده کنید. برای سازگاری سیستم با USB Flash ، نزدیک به 512 MB پس از اتصال فلش توسط دستگاه و برنامه های مورد نیاز اشغال خواهد شد.
پس از اتصال USB Flash با 2 گزینه رو به رو خواهید شد. اولی Configure now و دومی Customize می باشد. هر دوی این گزینه ها امکاناتی را به شما خواهند داد. از استفاده از 16 گیگ فضا گرفته تا نگهداری موزیک ، فیلم و … در آن.
به این توجه داشته باشید که هارد های 20GB در ایران حدودا قیمتی معادل 50 – 60 تومان را دارند که نهایتا به شما 13GB فضا می دهند ولی اگر این Update حقیقت داشته باشد شما می توانید بیش از 30GB را با داشتن 2 USB Flash با ظرفیت 16GB بدست آورید.

تصاویر بیشتر در منبع

حتما بخوانید