spot_img

Metro 2033 برای عرضه بر روی PS3 آماده نیست!

زمانی که مشخص شد Metro 2033 برای PS3 در نظر گرفته نخواهد شد ما واقعاً متعجب و شگفت زده شدیم, این درحالیست که بازی یک IP جدید و موفق بنظر میرسد.
در اوایل این هفته کمپانی THQ دلیل عرضه نشدن نسخه PS3 این عنوان رو مسائل تجاری بیان کرد با این حال کمپانی مربوطه دلیل جدیدی رو مبنی بر لغو نسخه PS3 عنوان کرد: “استدیو 4A Games برای اینکار فعلاً آماده نیست”!!

4A Games یک استدیو بازیسازی جدید محصوب میشود حال آنکه آنها بر روی یک عنوان چند پلتفرمی کار میکنند و این کاملاً صحیح بنظر میرسد که برای آشنایی با تکنولوژی PS3 و آشنایی با چگونگی استفاده بهینه از آن به زمان بیشتری نیاز دارند.
دیوید لانجیلایرز یکی از مدیران کمپانی THQ طی مصاحبه ای که با WorthPlaying داشت در اینبار گفت “ما نمیخواستیم نسخه از بازی پورت شده باشد, خواسته ما نمایش نهایت کیفیت در هر پلتفرم بدون ذره ای تفاوت است و این واقعاً دلیل محکمی برای لغو فعلی نسخه PS3 تلقی میشود”!
لانجیلایرز اضاف کرد “اعضای استدیو 4A Games خیلی سخت در حال کار بر روی تکنولوژی بکار رفته در کنسول PS3 هستند, کار با این سیستم بسیار سخت خواهد بود اما ما امیدوار هستیم در آینده ای نچندان دور تجربه ای یکسان را بر روی تمامی پلتفرم ها برای گیمر ها به ارمغان بیاوریم”.

Metro 2033 شانزدهم مارس در آمریکا و نونزدهم همین ماه در اورپا برای PC , X360 ریلیز خواهد شد.

حتما بخوانید