spot_img

iPad رونمایی شد.

رئیس کمپانی Apple آقای Steve Jobs دستگاه جدید این شرکت را با نام iPad در طی یک کنفرانس مطبوعاتی در سان فرانسیسکو رونمایی کرد. اطلاعات بدست آمده از این دستگاه به شرح زیر است :

iPad توانایی گردش در وب، خواندن ایمیل، خواندن کتاب ها و بازی کردن را دارا است. و با فروشگاه اپل یعنی iTunes نیز سازگار می باشد. کاربران این دستگاه می توانند app ها را همانند iPhone دانلود کنند و با افراد دیگر با هر دو iPhone و iPad بین این دو تبادل کنند.

iPad نصف اینچ ضخامت دارد ، 1.5 پوند وزن و دارای 9.7 اینچ صفحه ی نمایش چند لمسی است.

آقای Jobs در این کنفرانس توضیح داد که این دستگاه” کیفیت بسیار بالایی” دارد و در مدل های 16GB ، 32GB ، 64GB عرضه خواهد شد.
Jobs به حضار گردآمده از خبرنگاران و تحلیلگران گفت، iPad به کاربران امکان نگه داشتن سراسر وب در دستانشان را میدهد. “چیزی که این دستگاه را شگفت انگیز میکند. این است که تجربه ی بهترین مرورگری است که تا الان داشته اید.” این دستگاه همچنین امکان دانلود app ها همانند همان روش iPhone را به کاربران میدهد. بعلاوه افراد می توانند با هر دو اینها، app ها خود را بین دو دستگاه تبادل کنند.

iPad در دو مدل WiFi و 3G است که قیمت های آن به شرح زیر می باشد :

مدل های WiFi :

$499 – 16GB
$599 – 32GB
$699 – 64GB

مدل های 3G :

$629 – 16GB
$729 – 32GB
$829 – 64GB

اگر مدل 3G را انتخاب کنید می توانید برای استفاده 250MB اطلاعات در ماه 15 دلار بپردازید و برای اطلاعات نامحدود باید 30 دلار برای یک ماه بپردازید.

انتظار میرود iPad ورژن Wi-Fi شصت روز دیگر و 3G نود روز دیگر عرضه شود.

منبع

حتما بخوانید