spot_img

Bad Company 2 و رسیدن به گرافیکی در حد Uncharted 2

Battlefield Bad Company 2 و رسيدن به گرافيکي در حد عنوان انحصاري سوني, Uncharted 2: Among Thieves نه فراتر از آن !

طي صحبتي که تهيه کننده Battlefield Bad Company 2 جناب Gordon Van Dyke با سايت VideoGamer داشتند چنين گفتند که: Battlefield Bad Company 2 داراي گرافيکي بسيار زیبایی خواهد بود و از اين حيث توان رقابت با غول Naughty Dog را خواهد داشت اما به هيچ وجه از آن بهتر نخواهد بود.

Gordon Van Dyke در ادامه چنین بیان کرد: Uncharted 2: Among Thieves يک عنوان واقعاً شگفت انگيز و بسيار زيباست، راه درست رسيدن به کيفيت گرافيکي که در ساخت اين عنوان مشاهده کردیم بدون اغراق براي هر بازيسازي بسيار دشوار خواهد بود کما اينکه هيچ عنواني نميتواند اين ادعا را داشته باشد که بتواند از لحاظ گرافيکی از Uncharted 2: Among Thieves پیشی بگیرد (ما هم چنین ادعایی را نداریم)، اما من فکر ميکنم به جايي رسيده ايم که ميتوانيم اين موضوع را بیان کنیم که Battlefield Bad Company 2 ميتواند از لحاظ بصری-گرافیکی در حد و اندازه Uncharted 2: Among Thieves باشد، اين سخن افراد و مردميست که بازي را ديده و به آن برچسب عالي زده اند، بنابرین فقط بنده نيستم که اين موضوع را مطرح کرده ام, اشخاص زياد ديگري هم هستند که گرافيک Battlefield Bad Company 2 را ستودني طلقي ميکنند.
طراحی محیط های بازی یکی از ارکان اصلی برای ما طلقی میشود و از این بابت بسیار خرسند هستیم که توانسته ایم چنین دیزاین عالی را بدست آوریم.

Gordon Van Dyke: ناتی داگ (Naughty Dog) اگر این سخنان را شنیدی, ما شما را با نمای بصری که در Battlefield Bad Company 2 تدارک دیده ایم به مبارزه میطلبیم.

Uncharted II سال گذشته عرضه شد و با گرافيکي باور نکردني، محيط هاي فوق العاده، انيميشن هاي شگفت انگيز و… يکي از ابر بازي هاي دارندگان خوش شانس PS3 ميباشد.

حتما بخوانید