spot_img

مصاحبه با Michael McIntyre | توسط joystiq

در کدارم یک از نسخه های Prince of Persia حضور داشته اید؟

من روی Prince of Persia: The Two Thrones و Prince of Persia 2008 و همچنین DLC این بازی کار کرده ام و اکنون نیز روی The Forgotten Sands کار میکنم.

The Forgotten Sands چه مدت در دست ساخت است و از کی این تصمیم گرفته شد که این بازی ادامه ی سری The Sands of Time باشد؟

این بازی یک سال و نیم است که در دست ساخت است و از همان ابتدای کار تصمیم گرفته شد که این بازی قسمتی از سری The Sands of Time باشد و پرینس و فضای آن، همان پرینس و فضای The Sands of Time باشند.

چگونه بین فضاهای متفاوت دو Prince of Persia یعنی Prince of Persia 2008 و The Sands of Time ارتباط برقرار می کنید؟

من کاملاً نمی دانم که آنها چگونه با این موضوع برخورد میکنند. اما چیزی که مشخص است این است که Prince of Persia ای که در سال 2008 عرضه شد، دارای حال و هوا و فضای خاص خودش است. اما این بازی به زمان The Sands of Time که مورد علاقه ی هواداران است، برمیگردد. بنابراین من فکر نمیکنم که ما با گفتن این که “این پرینس ِ شن های زمان است” مشکلی داشته باشیم. و اکنون تمرکز ما فقط بر روی این موضوع است.

بازی برای چه platform هایی در دست ساخت است؟

ما در حال ساخت آن برای PS3, Xbox 360, PC, Wii, PSP و DS هستیم.

تمامی نسخه ها برابر خواهند بود؟ تفاوتی بین آنها وجود خواهد داشت؟

تفاوت هایی وجود خواهد داشت. هر کنسول توانایی و ضعف خودش را دارد، بنابراین هرکدام بازی خودشان را خواهند داشت… خوب، نه اینکه هر کدام بازی مخصوص خودشان را داشته باشند ولی تفاوت هایی وجود خواهد داشت.

آیا خنجر زمان به The Forgotten Sands برخواهد گشت؟

من نمیخواهم که در مورد خنجر زمان صحبتی کنم اما داستان این بازی داستان The Sands of Time نیست. داستان این بازی داستانی بین The Sands of Time و Warrior Whithin است.

The Forgotten Sands ارتباطی با فیلمی که قرار است سال آینده اکران شود، دارد؟

بطور کلی، فیلم داستان سه گانه ی The Sands of Time را روایت می کند و داستان این بازی نیز در راستای این سه گانه رخ می دهد، بنابراین شخصیت این دو مشابه هستند!


آیا Jake Gyllenhaal صدا پیشگی پرینس در بازی را بر عهده خواهد داشت؟

خیر.

Yuri Lowenthal، کسی که صداپیشگی در نسخه های Sands of Time و The Two Thrones را بر عهده داشت، صداپیشگی پرینس را در این شماره بر عهده خواهد گرفت ؟

او برگشته است.

Nolan North چطور ؟ آیا او صداپیشگی شخصیتی را در این بازی بر عهده خواهد داشت؟

نظری در این مورد ندارم.

او در تمام بازیها حضور داشته است.

بله، ما از او به اندازه ی کافی در Assasin’s Creed استفاده کردیم (می خندد).

Warrior Whithin، دومین شماره از سه گانه ی The Sands of Time، بخاطر این موضوع که بسیار تاریک تر از شماره ی اول بود و پرینس، به این دلیل که خیلی عصبانی تر و کم تر دوست داشتنی بود، مورد انتقاد قرار گرفت. به مراتب The Forgotten Sands بیشتر شبیه شماره ی اول است یا دوم؟

تمام چیزی که میگویم این است، بدیهی است که تفاوت هایی بین پرینس در The Sands of Time و Warrior Whithin وجود دارد و فاصله ی زمانی بین این دو شماره هفت سال است و پرینس در این هفت سال به یک شخصیت جدید تبدیل شده است. بنابراین واضح است که اتفاقات بدی در این مدت برای او افتاده است و The Forgotten Sands نیز در همین زمان اتفاق می افتد.

یکی از چیزهای Prince of Persia 2008 که مردم دوست داشتند، همکاری بین پرینس و الیکا بود. آیا این نوع گیم پلی به هر نحوی به The Forgotten Sands برخواهد گشت؟

وقتی platform های مختلفی وجود دارد، چیزهای متفاوتی نیز وجود دارند و هم می توان گفت “بله” و هم “نه”. این بستگی به نسخه ی بازی دارد.

به کدام یک از دو پرینس، وابستگی شخصی دارید؟

من هردوی آنها را دوست دارم. The Sands of Time یکی از دلایل آمدن و کارکردن من در Ubisoft بود، بنابراین من به او وابستگی ای دارم. اما من پرینس دیگر را که مرا می خنداند نیز دوست دارم. او خیلی بامزه بود!

اطلاعات اضافه از بازی :

Prince of Persia: The Forgotten Sands در منطقه ای به نام Azad، فرمانروایی برادر پرینس، اتفاق می افتد؛ جایی که پرینس باید از قدرت شن (the Sand) برای شکست دادن دشمن که کاخ را محاصره کرده، استفاده کند. بازی از موتور Anvil (که در Assasin’s Creed و Prince of Persia 2008 از آن استفاده شده بود) بهره می برد و از ویژگی های بازی این است که علاوه بر کنترل زمان، بر روی توانایی های طبیعی متمرکز شده است.
همچنین بنظر می رسد که نسخه ی Wii, DSi/DS و PSP تجربه ای متفاوت از نسخه های Xbox 360 و PS3 خواهد بود.

حتما بخوانید