spot_img

مصاحبه با Michael McIntyre | توسط IGN

عنوان بسيار زيبا Prince of Persia: The Sands of Time اولين نسخه از سري بازي شاهزاده پارس يکي از بهترين عناوين در تمام دوران است!
نسخه جديد POP با پسوند The Forgotten Sandsمي آيد تا باري دگر مارا در تم داستاني فوق العاده شن هاي زمان غرق کند!

سايت IGN در راستاي کسب اطلاعاتي بيشتر در رابطه با POP:TFS مصاحبه نسبتاً خلاصه و کوتاهي را با کارگردان هنری بخش لول دیزاین بازي جناب Michael McIntyre بعمل آورده است, پي بردن به اينکه چرا باز هم شاهد ساخت نسخه جديد از سري POP با تم قديمي، اينکه پرنس چه قدرت هاي جديدي را در اين نسخه کسب خواهد کرد و…
با ما همراه باشيد…

IGN: دليل شما براي ساخت نسخه جديد از سري POP قديمي چه بود ؟! و اينکه چرا داستان POP 2008 را ادامه نداديد ؟
Michael McIntyre: يکي از برترين شاخصه هاي سري بازي Prince of Persia اين است که ميتوان بصورتي کاملاً آسوده خاطر و راحت با نگه داشتن تمامي مولفه هاي عنوان, اين امکان وجود خواهد داشت که روايت هاي متفاوتي از پرنس هاي ديگر با استفاده از آن آشکار کرد.
ما بخاطر شروع فصل و قسمت جديدي از سري POP بسيار هيجان زده و مسرور هستيم، طراحي POP:TFS زماني زياديست که صورت گرفته و حال اينکه مردم براي بار اول ميخواهند آن را تماشا کنند بسيار خوشحاليم.

IGN: داستان اين سري در کدام قسمت از سه گانه شن هاي زمان روايت خواهد شد ؟!
Michael McIntyre: داستان بازي پس از Sands of Time رخ خواهد داد، و در سرزمين Azad روايت خواهد شد.

IGN: داستان The forgotten Sands به چه صورت است و اينکه چگونه ميتواند فضاي بين “The Sands of Time” و “Warrior Whithin” را پوشش دهد ؟
Michael McIntyre: پرنس به مکان و محدوده فرمانروايي برادرش ميرود اما در ميابد که مورد مهاجمه و حمله ارتش و گروهي قرار گرفته است، برادر پرنس معتقد است که بايد به هر بهايي حکومت و فضاي فرمانروايي خود را نجات دهد, ابته با کمک پرنس, در ادامه بازي شما شاهد اين خواهيد بود که چگونه برای دستيابي به قدرت بايد بهايي از عواطف اخلاقي را پرداخت نمود!

IGN: بازی به فیلم مربوط خواهد شد ؟
Michael McIntyre: نسخه The Forgotten Sands چپتر جدیدی از سری بازی POP را به عمل گیری مبدا شنهای زمان روایت خواهد کرد و تنها نقطه شباهت بین فیلم و بازی, تاریخ ریلیز هر دو در یک زمان مشخص است.
ما بسیار هیجان زده هستیم که به لطف فیلم مردم برای بار اول با پرنس پارس آشنا خواهند شد و به جهان بسیار زیبای آن روی خواهند آورد، از این بابت, هماهنگ شدن تاریخ ریلیز فیلم با بازی خوشحال کننده است.

IGN: از جمله تغییرات اساسی در برخی قسمت های “Warrior Whithin” نسبت به “Sands of Time” میتوان اشاره کرده به اینکه ساند تراک ها و موسیقی های متن بازی به کلی دگرگون شده و به سبک Heavy Metal روی آورد, پرنس این توانایی را بدست آورد که از سلاح های دشمنان بر علیه خودشان استفاده کند، وی نسبت به قبل بسیار تیره و درونی تر بنظر میرسید و…
از آنجایی که The Forgotten Sands بین Warrior Whithin و Sands of Tiame به وقوع میپیوندد، جو آن به کدام یک از دو نسخه مربوط نزدیکتر خواهد بود ؟

Michael McIntyre: ما همواره بر این باور هستیم که هرکدام از نسخه های POP باید جو و اتمسفر مخصوص به خود را تداعی و دنبال کنند, نسخه جدید نیز از این قاعده جدا نسیت و در آینده نزدیک با ریلیز اطلاعاتی بیشتر از بازی به جزییات دقیق تر از جو و سیستم گیم پلی پی خواهید برد.

IGN: سبک و سیاق بخش گرافیک بازی در POP 2008 بسیار هنری و مانند یک بوم با نقاشی خوش ذوق آبرنگ بنظر میرسید که البته هیچ گونه ارطباتی از جهت گرافیکی با سه نسخه قبلی POP نداشت، میتوانید برای ما توصیف کنید که از چه سبک گرافیکی برای به نمایش کشیدن The Forgotten Sands استفاده کرده اید ؟
Michael McIntyre: همانند سه نسخه قبلی از سری شاهزاده پارس The Forgotten Sands نیز همچین پوسته ای را خواهد داشت، مانند قصه های هزارو یک شب در عربستان یک نوع واقعی پردازی یا رئالیسم قابل باور.

IGN: سیستم مبارزه در The Forgotten Sands چگونه است ؟
Michael McIntyre: سیستم کمبت یا مبارزه در بازی چیزیست که تمرکز اصلی ما را بر روی خود معطوف کرده است، با استفاده از موتور گرافیکی Anvil, که در به تصویر کشیدن NPC های بسیار زیاد شهرت دارد, این توانایی برای ما بوجود خواهد آمد که در یک سکانس تعداد بسیار زیادی دشمن را به نمایش بگذاریم.
با استفاده از Anvil Engine این امکان وجود خواهد داشت که با افزایش تعداد دشمنان در صحنه مقایس مبارزات را نیز افزایش داده و شاهد پیشرفت آن باشیم، همچنین نسبت به تریلر ابتداعی نمایش داده شده رویارویی با Bossـهای بسیار بزرگ و عظیم الجثه نیز وجود خواهد داشت.

IGN: چه نشانی دیگری مبنی بر بدست آوردن قدرت های جدیدی برای شاهزاده وجود خواهد داشت ؟
Michael McIntyre: پرنس در این نسخه قصد دارد تا با استفاده از طبیعت سعی در افزایش قدرت درونی خود کند، البته آنچه که مشخص است ما نمیتوانیم بیش از این در این رابطه پاسخگویی کنیم، پس کسب اطلاعات در رابطه با این موضوع و همچنین موارد دیگر مستلزم صبر کردن است که به حتم ارزش خواهد داشت…

___________
IGN:ما همچنین در مورد اینکه همتای زن در بازی وجود خواهد داشت ؟, همان شاهزاده با تمی غمگن و تیره (Warrior Whitin) باز خواهد گشت ؟, سبک بازی Open World هست یا خطی ؟, قسمت MultiPlayer نیز در بازی گنجانده شده است ؟ و در صورت وجود تعادل بین پازل بندی, مبارزه و حرکات اکروباتیک چگونه خواهد بود ؟ و … که البته جناب Michael McIntyre از پاسخگویی به آنها سر باز زد!

حتما بخوانید