spot_img

عکس العمل Infinity Ward در مقابل انتقادات به مرحله ی Airport

 

Infinity Ward در مقابل قضاوت شبکه های تلویزیونی و برخی از اشخاص معروف دنیا در مورد مرحله ی Airport عنوان MW2 که بعضی آن را به عنوان رسوایی برای این عنوان خوانده اند و هم اکنون بسیار هم معروف شده است ، واکنش نشان داد و به آن اعتراض کرد . IW می گوید leak شدن ویدیو های این مرحله قبل از عرضه ی بازی و انتشار آن در اینترنت اصلا مورد علاقه ی ما نیست و این مرحله حاکی از علاقه ی ما به خشونت زیاد نیست . 

در همین مورد،  انیماتور ارشد MW2 آقای  Chance Glasco در مصاحبه ای با EGTV در روز عرضه ی بازی می گوید : « چیزی که از این مرحله به بیرون درز کرد خارج از زمینه و مفاد کار ما بود و البته من مردم را به انجام بازی تشویق می کنم چون خودشان به اصل قضیه ی این مرحله پی خواهند برد . » 

اعضای دیگری از IW در مورد این مرحله گفته اند که این مرحله و صحنه ها آماده شده اند تا خشونت تروریست ها را نشان دهند و بازی هم به طور مناسب درجه بندی شده است . 

صدا پیشه ی Ghost آقای Craig Fairbrass در مورد این مرحله می گوید : « شرایطی که در فرودگاه وجود داشت و آن تروریست ها …… شما به راحتی می توانید بفهمید که درگیری که بوجود می آید برای چه بوده است .  در آخر این باید گفت این بازی برای بزرگسالان درست شده است نه برای کودکان و مطمئنا آن ها جریان موجود را درک می کنند . » 

به نظر من واکنش IW نسبت به موج اعتراضات بسیاری که از این مرحله شده بود ، بسیار عالی بود و واقعا نمی توان از این مرحله ایراد گرفت . 

حتما بخوانید