spot_img

بسته شدن شرکت GRIN

خبر ناراحت کننده ایست. شرکت سوئدی GRIN بعد از 12 سال و با ساخت عناوینی مانند Bionic Commando ، Wanted: Weapons of Fate Terminator: Salvation و … به دلیل مشکلات مالی غیر قابل تحمل برای این شرکت ، در های استودیو اش را می بندد و کار خود را تمام می کند. توضیحات درج شده در سایت رسمی این شرکت :
“واقعاً سخته که ما اعلام کنیم GRIN به تعطیل کردن استودیو اش اقدام کرده است.تعداد زیادی از ناشر ها حقوق ما را بار ها به تاخیر انداخته اند که باعث به وجود آمدن مشکلات مالی غیر قابل تحمل برای این شرکت شده است.”
“بعد از 12 سال سخت کار کردن و استخدام و استفاده از افراد با استعداد در این زمینه، حالا این تمام شده است. این موضوع یک ماجراجویی عالی برای خانواده ی GRIN بود و تجربه های خوبی بدست آوردند…”
بعد از تعطیل شدن GRIN تعداد 25 تن از کارکنان این شرکت یک استودیو ی جدید به نام Outbreak Studios تاسیس کردند.این استودیو عناوین PSPgo, iPhone, Xbox Live Arcade , PSN و حتی Games For Windows نیز منتشر خواهد کرد.
Peter Bjorklund که برنامه نویس عنوان Terminator Salvation بود در مورد این شرکت توضیح می دهد:”Outbreak Studios معتقد است که حتی با داشتن کارکنان کم ولی با استعداد می تواند عناوینی با کیفیت بالا عرضه کند.بیشتر ما بیش از 10 سال در زمینه ی بازی های ویدئویی سابقه داریم و چندین سال نیز با یک دیگر کار کرده ایم…”

منبع 1 | منبع 2

حتما بخوانید