spot_img

همایش بازی نما | رونمایی از بازی “زندگی جدید سارا”

برای اولین بار در ایران بازی ای در نوع «آموزش سبک زندگی» با عنوان «زندگی جدید سارا» توسط جوانان ایرانی و با حمایت حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی طراحی و ساخته شد.

از این بازی  رایانه ای که توسط شرکت بازی نما تولید گردیده است، در مراسمی در تالار اندیشه رونمایی می شود.

نریمان فرامرزی، مدیر «بازی نما»، ضمن اعلام این مطلب خبر داد که مراسم رونمایی در همایشی با موضوع «نقش بازی های رایانه ای در سلامت خانواده» با همکاری مرکز تولیدات انیمیشن حوزه هنری برگزار خواهد شد.

این مراسم از ساعت 17 تا 21 روز پنج شنبه 22 مرداد ماه در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار می شود ، حجت الاسلام محمدرضا زائری مدیر مسئول نشریه کمیک استریپ جدید، دکتر بنیانیان رییس حوزه هنری، دکتر حسین باهر و دکتر مریم جلالی درباره نقش بازی ، میزان آن، انواع و تاثیر گذاری آن بر رفتارهای فردی و ارتباطات خانوادگی و…. به سخنرانی می پردازند.

بازی « زندگی جدید سارا » یک بازی سوم شخص است که به زندگی یک دختر دانشجو می پردازد ، که از یک شهرستان خیالی شبیه سازی شده به دانشگاهی در شهری بزرگ می آید ، برخورد با مشکلات و رفع موانع تحصیلی ، مراحلی است که کاربر بازی ، با پشت سرگذاردن آنها ، امتیاز دریافت می کند .

اجرای طنز نمایشی ، معرفی آخرین دستاوردهای جهانی در عرصه بازی ، تقدیر از افراد فعال در سایت و مجله بازی نما ، اهدای یاد بود و هدایای ویژه به برخی شرکت کنندگان ، از دیگر بخش های این همایش است .

گفتنی است ، در بیرون تالار ، غرفه هایی شامل کنسول  و بازی های ویژه دختران و پسران و غرفه های مختلف مجلات بازی و ….. برای استفاده  شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است .   

 

حتما بخوانید