spot_img

کارگردان Assassin’s Creed Origins از وسعت نقشه‌ی بازی می‌گوید

در جدیدترین مصاحبه‌ی آقای اشرف اسماعیل، کارگردان Assassin’s Creed Origins، او به سوالات رایج در این مورد پاسخ داده است.

به  عنوان بخشی از پوشش یک ماهه گیم‌اینفورمر از این بازی، آن‌ها به سراغ  اسماعیل رفته‌اند تا در پی پاسخ برخی سوالات طرفداران باشند. یکی از این  سوالات پرتکرار،‌ وسعت دو شهر ممفیس و اسکندریه در بازی است.

اسماعیل در این رابطه توضیح می‌دهد:

اگر  من بخواهم اندازه‌ی شهرها را با نسخه‌های قبل مقایسه کنم، حقیقتا  نمی‌توانم عددی دقیق را تحویل دهم. اما می‌توان اشاره کرد که این وسعت  حداقل دو برابر شهر هاوانا در Black Flag خواهد بود. البته من فکر می‌کنم  که وسعت شهرها نکته‌ی چندان قابل توجهی نیست و این محتوای موجود در آن‌هاست  که به طراحی ارزش می‌بخشد. تجربه‌ی حضور در شهرها بسیار اهمیت دارد و از  این رو سعی شده تا محیطی زنده را خلق کنیم. پس ما محیط شهرها را با  ماموریت‌های مختلفی پر کرده‌ایم که هر کدام حس خاص خود را خواهند داشت.

لازم  به ذکر است که هاوانا در مقایسه با پاریس و لندن در نسخه‌های اخیر سری،  وسعت به نسبت کمتری را دارا بود، اما باید این نکته را نیز مد نظر داشت که  کل نقشه‌ی Origins‌ بسیار وسیع است و محیط‌های بیشتر از فضای دو شهر ممفیس و  اسکندریه را شامل می‌شود.

همچنین اسماعیل به صحبت در رابطه با دیگر ویژگی‌های بازی پرداخت. او اشاره کرد که Senu خواهد توانست تا در فواصل نامحدودی پرواز کند و سپس با فشردن تنها یک دکمه،‌ سریعا به Bayek بازگردد. پس خواهید توانست تا تمام نقشه را از دید عقاب ببینید!

در حالی که اسماعیل مطالب زیادی را در رابطه با  Assassin’s Creed Origins فاش نکرد، از صحبت درباره‌ی بخش مدرن بازی نیز  دوری کرد. او اشاره داشت که بخش مدرن برای بازی بسیار داری اهمیت است و  آن‌ها به نظر طرفداران در رابطه با این بخش توجه ویژه‌ای کرده‌اند. به  عقیده‌ی اسماعیل بازیکنان با این بخش در قسمت جدید ارتباط برقرار خواهند  کرد.

به هر شکل Assassin’s Creed Origins در تاریخ ۲۷ اکتبر برای سه پلتفرم اصلی عرضه خواهد شد.

حتما بخوانید