spot_img

خلاصه‌ی کنفرانس خبری PC Gaming در نمایشگاه E3 2017

ابتدا شان پلات مجری، مراسم به روی صحنه آمد و بینندگان را به  تماشای تریلری از بسته‌ی الحاقی جدید عنوان Xcom 2، با نام War of The  Chosen دعوت کرد.  این اکسپنشن در تاریخ ۲۹ ماه اوت برای پلتفرم‌های اصلی  عرضه می‌شود.

پس از آن سازندگان عنوان Shadowrun از اثر جدید خود با نام Battletech  رونمایی کردند. Mount and Blade 2 با پسوند Bannerlord معرفی شد و درکنار  آن تاریخ عرضه‌ی عنوان Total War Warhammer 2، دوم ماه سپتامبر اعلام شد.

کارشناس کمپانی اینتل به صحنه آمد و درباره‌ی واقعیت مجازی، سخت افزار،  همکاری شرکت با ESL صحبت کرد و در ادامه افزود که دستنی ۲ روی رایانه‌های  شخصی به خوبی کنسول‌ها اجرا می‌شود.

در کنار همه‌ی این‌ها، معرفی یک بازی پلتفرمر جذاب به نام Tunic،  کنفرانس را از حالت یکنواختی نجات داد. مدتی بعد توضیحاتی راجع به سلاح‌ها و  مپ‌های جدید بازی Player Unknown’s داده شد و ظاهرا این عنوان در مدتی  کوتاه توانسته است نظر بازیکنان زیادی را به خود جلب کند.

رویداد جدید برای اثر Killing Floor 2 در تابستان برگزار خواهد شد. نام  این رویداد The Summer Sideshow است و از فردا بصورت رایگان قابل بازی  خواهد بود.

همچنین فورتزا موتوراسپورت ۷ در تاریخ ۳ اکتبر برای رایانه‌های شخصی  عرضه می‌شود. پس از آن شاهد صحبت های تد تیمنز راجع به Sea of Thieves  بودیم.

نمایش نسخه ی آلفای عنوان The Last Light و معرفی بازی Islands و Griftlands کنفرانس را خسته کننده تر می‌کردند.

سرانجام کلیف بیزاسکی بزرگ روی صحنه آمد و اعلام کرد که اثر جدیدش، Law  Breakers در تاریخ هشتم ماه اوت برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و رایانه‌های  شخصی به بازار می‌آید.

عنوان War Groove، دست پخت جدید استودیوی Chucklefish Games معرفی شد. بازی استراتژیک با المان‌های نقش آفرینی.

تریلر سینماتیک ۲ دقیقه‌ای از Middle-earth: Shadow of War به نمایش در‌آمد که محیط و شخصیت‌های بازی را نشان می‌داد.

و در آخر این کنفرانس طولانی و خسته کننده‌ی پی‌سی گیمینگ با معرفی Age of Empires Definitive Edition پایان یافت.

حتما بخوانید