spot_img

یوبی‌سافت برای نمایشگاه E3 امسال سوپرایز خواهد داشت

بسیار تعجب برانگیز بود که تنها چند روز مانده تا نمایشگاه E3 و برگزاری  کنفرانس خبری یوبی‌سافت در این نمایشگاه، کمپانی فرانسوی دو عنوان جدید  خود، Far Cry 5 و The Crew 2 را معرفی کرد. به این شکل دو شگفتی از کنفرانس  گرفته شد، حالا همه می‌دانیم که این دو بازی در نمایش یوبی‌سافت حضور  خواهند داشت. اما آیا باز هم فرانسوی‌ها بازی جدیدی برای رونمایی دارند؟

با  توجه به ویدئویی که اخیرا منتشر شد، این احتمال به صورت قطعی وجود دارد!  با توجه به این ویدئو، یوبی‌سافت همچنان موارد مخفی برای نمایشگاه E3 خواهد  داشت و یکی از این موارد مخفی، یک IP کاملا جدید خواهد بود. مطابق سنت چند  سال اخیر یوبی‌سافت که در نمایشگاه E3 از IPهای جدیدی چون Watch Dogs, The  Division, و For Honor پرده برداشته است، امسال نیز این اتفاق با رونمایی  از سری جدیدی رخ خواهد داد. به نظر می‌رسد که نمایش امسال یوبی‌سافت، یکی  از بهترین کنفرانس‌های کمپانی در سال‌های اخیر باشد.

وجود قطعی  عناوین جدید Far Cry 5 و The Crew 2 در کنار احتمال حضور نسخه‌ی جدید از  سری محبوب Assassin’s Creed که اخیرا شایعات بسیاری پیرامون آن شنیده‌ایم،  در کنار معرفی IP جدید و احتمال بازگشت سری مخفی‌کاری Splinter Cell، ما را  بسیار هیجان زده کرده است.

حتما بخوانید