spot_img

پدال را بفشار و مدال را بگیر!

زندگی همیشه همان‌طوری که انتظارش را داریم، پیش نمی‌رود. رد شدن در یک امتحان، کف‌گیر پول به ته دیگ رسیدن و هزارتا مشکل جورواجور دیگر، آدم را از پا می‌اندازد. این‌وقت‌ها چه چیزی می‌چسبد؟ شاید یک آهنگ نسبتاً غمگین یا یک دورهمی دوستانه. اما چیزی که حسابی حال آدم را سرجایش می‌آورد، تخت‌گاز رفتن در یک اتوبان بی‌انتهاست؛ اتوبانی بدون دوربین سرعت. اما همه‌ی ما می‌دانیم که دوروبرمان چنین اتوبانی وجود ندارد. بهتر نیست راه آسان‌تر و هیجان‌انگیزتری را امتحان کنیم؟ بازی‌های ویدئویی همین‌جا به کمکمان می‌آیند. جایی که می‌خواهیم هرطور که شده، برای مدتی از دنیای واقعی خلاص شویم. کمربندهایتان را محکم ببندید و پستی و بلندی‌های زندگی را با سرعتی دیوانه‌وار پشت سر بگذارید. زمان آن رسیده که به همه بگویید رئیس خیابان‌ها کیست!

Real Racing 3: کمپانی مشهور EA که یکی از تخصص‌هایش ساخت بازی‌های ورزشی‌ست، با یک مسابقه‌ی جذاب رالی به پلتفرم گوشی‌های هوشمند است. جزئیات گرافیکی بازی همان ابتدا شما را متقاعد می‌کند که بازی را دنبال کنید و در ادامه مکانیک‌های حاکم بر سرعت، قدرت و فیزیک ماشین‌ها، به وجدتان می‌آورد. در ضمن می‌توانید دوستانتان را به چالشی هشت‌نفره دعوت و رقابتی نه‌چندان سالم را با آنها تجربه کنید. Real Racing 3 یکی از بهترین بازی‌هایی‌ست که می‌توانید در آن پدال را تا ته بفشارید و همه‌‌ی مشکلاتتان را سر ماشین‌های کناری خالی کنید.

Need for Speed; No Limits: بازی دیگری از سازندگان Real Racing 3. تقریباً تمام گیمرهای حرفه‌ای و آماتور تجربه‌ی عنوان مشهور Need For Speed را روی کامپیوترهای شخصی و کنسول‌های خانگی داشته‌اند. حالا باید روی گوشی یا تبلتان، جنون سرعت را تجربه کنید؛ از دست پلیس‌هایی که مگس را روی هوا می‌زنند، فرار کنید و اگر خیلی روی اعصابتان رفتند، زیر چرخ‌هایتان خردشان کنید. هیچ‌کدام از مشکلات روزمره‌ی زندگی در خیابان‌های Need For Speed‌ معنا ندارند؛ اینجا باید با تمام سرعت برانید. اگر دلتان هوای یک سواری هیجان‌انگیز با بهترین ماشین‌های حال حاضر دنیا را کرده است، Need For Speed را از دست ندهید.

Asphalt 8: Airborne: در خیابان‌های لغزنده دستی بکش، خطر را تجربه کن و نیترو بگیر. ۴۷ ماشین فوق‌العاده در کنار ۱۸۰ مرحله‌ی جذاب، این بازی را به یکی از محبوب‌ترین عناوین اتومبیل‌رانی تبدیل کرده است. چه چیزی بهتر از کنار گذاشتن دغدغه‌ها و راندن سریع‌ترین ماشین‌های جهان در اتوبان‌هایی که محدودیت در آنها بی‌معنی‌ست؟ در سری Asphalt می‌توانید هیجانی که در دنیای واقعی آرزویش را داشته‌اید، روی یک گوشی کوچک یا تبلت تجربه کنید.

Hill Climb Racing: بعد از تجربه‌ی بازی‌هایی با گرافیک فوق‌العاده بالا، بهتر است سراغ عنوانی برویم که به دلیل گیم‌پلی خاص خود، اعتیادآورتر از بازی‌هایی‌ست که تاکنون معرفی کرده‌ایم. اگر حس می‌کنید از مسائل و مشکلاتتان رهایی ندارید و مدام فکرتان درگیر سختی‌های زندگی‌ست، یک‌بار هم که شده Hill Climb Racing را تجربه کنید. بازی ساده‌تر از چیزی‌ست که فکر می‌کنید؛ یک مسیر پر فراز و نشیب و یک ماشین منعطف که می‌تواند به هوا پرتاب شود و چندبار دور خودش بچرخد و شما به‌عنوان بازیکن باید تعادش را حفظ کنید تا با سقف روی زمین برنگردید. نقشه‌های متعدد و قابلیت ارتقا ماشین و فیزیک خاص و جذاب این بازی، رکوردزدن را برایتان به امری حیاتی تبدیل می‌کند. چند دقیقه همراه شدن با Hill Climb Racing و سروکله زدن با قواعد فیزیکی جهانش، شما را متقاعد می‌کند که هیچ‌چیز در زندگی به اندازه‌ی پایین آمدن با چهارچرخ روی زمین، اهمیت ندارد.

حتما بخوانید