spot_img

از همین شنبه شروع کن!

ذهنت را بساز:
معطل نکن. هیچ‌وقت برای به‌کار انداختن سلول‌های خاکستری مغزت دیر نیست. همین حالا Elevate را نصب کن و از تجربه‌ی فوق‌العاده‌اش لذت ببر. این بازی که گاهی تنه به تنه‌ی اپلیکیشن‌های آموزشی هم می‌زند، روی قابلیت‌های مختلف ذهنت به صورت مجزا کار می‌کند. کافیست تمرین‌ها و آموزش‌ها را سروقت انجام دهی و نقاط ضعفت را در مینی‌گیم‌های لذت‌بخش Elevate به نقاط قوت بدل کنی.

فرار کن و لاغر شو:

لاغرکردن هم مثل درس خواندن، منظم بودن و خیلی چیزهای دیگر، موکول شده به شنبه‌ها. «از شنبه‌ی این هفته می‌رم باشگاه.» «دیگه جدی جدی از این شنبه لاغر می‌کنم.» تصمیم‌هایی که پشت سر گرفته و رها می‌شوند. حالا فرض کن یک مشت زامبی بی‌اعصاب و گشنه افتادند دنبالت و تو باید از دستشان فرار کنی؛ هرچقدر نزدیک‌تر باشند، صدای هولناکشان بلندتر است. Zombies, Run یکی از موفق‌ترین بازی‌هایی بوده است که توانسته نظر بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کند. تمام کاری که در این بازی باید بکنی این است که هدفون‌هایت را توی گوشت بگذاری و با شنیدن صدای زامبی‌ها، از آنها دور شوی؛ طبیعتا اگر به تو برسند، جان سالم به‌در نمی‌بری. همه‌چیز آماده است تا در یک بازی پرهیجان، لذت لاغرشدن را هم بچشی. هروقت که خواستی می‌توانی هدفون‌هایت را بگذاری و فرار کنی و لاغر شوی.

صاحب بخشی از جهان باش:
اگر دلگیری و تنها، بهتر نیست برای خودت دم و دستگاهی به‌هم بزنی؟ مثلاً یک مزرعه بساز، گندم بکار، مرغ‌هایت را پرورش بده و بعد توی بازار خرید و فروش کن. این‌طوری می‌توانی هرچندوقت یک‌بار سری به مزرعه‌ات بزنی، دارایی‌هایت را ارتقا دهی و مالکیت بخشی از جهان بازی پرطرفدار Hay Day را از آنِ خود کنی. چه کسی می‌تواند منکر ارتباط میان دنیای بازی‌ها و دنیای واقعی شود؟ از همین شنبه مدیریت کردن را توی Hay Day یاد بگیر و اصول و فنونش را در زندگی‌ات به کار ببند؛ ریسک کردن‌ در یک بازی هیچ خطری ندارد. البته حواست باشد که کاملاً غرق در دنیای بازی نشوی؛ زندگی واقعی همیشه مهم‌تر است.

حتما بخوانید