spot_img

کره جنوبی Hades را برای PS4 درجه‌بندی سنی کرد

نام شرکت Take-Two به عنوان ناشر در این لیست آمده است

بازی Hades بدون شک یکی از بهترین بازی‌های ۲۰۲۰ بود. عنوانی که در تصاحب جوایز پایان سال، شانه به شانه‌ی بلاک باستر پرخرج ناتی‌داگ رقابت کرد و همین الان هم طرفداران زیادی دارد. این در حالی است که این بازی تنها برای رایانه‌های شخصی و Nintendo Switch عرضه شده و هنوز پایش به کنسول‌های سونی و مایکروسافت باز نشده. موردی که احتمالاً به زودی بر طرف شود و صاحبان این کنسول‌ها هم بتوانند از این بازی لذت ببرند.

کمیته‌ی رده‌بندی سنی بازی‌ها در کره‌ی جنوبی به تازگی لیست بازی‌های رده‌بندی شده خود را به‌روز کرده و در بین بازی‌های جدید، نام بازی Hades به چشم می‌خورد. در این لیست، Hades برای PlayStation 4 رده‌بندی سنی شده. موردی که می‌تواند باعث کنجکاوی بیشتر شود، نمایش نام Take-Two Interactive به عنوان ناشر بازی است. این در حالی است که سازنده بازی، یعنی شرکت Supergiant Games وظایف مربوط به انتشار بازی روی رایانه‌های شخصی و سوئیچ را انجام داده بود.

صدالبته که این خبر به معنای تائید انتشار بازی برای PS4 نیست. ولی چیزی که از آن مطمئن هستیم این است که بازی Hades نهایتاً برای PlayStation و XBOX منتشر خواهد شد و فقط باید برای انتشار آن صبر کرد. البته انتشار یک بیانیه رسمی و تائید تاریخ انتشار در روزهای آتی، چیز دور از ذهنی نیست.

بازی Hades هم‌اکنون برای Nintendo Switch و رایانه‌های شخصی در دسترس است و دارندگان این پلتفرم‌ها می‌توانند مشغول به تجربه‌ی این بازی شوند؛ البته اگر هنوز Hades را بازی نکرده باشند!

منبعGamingBolt

حتما بخوانید