کارگردان بازی Elden Ring از برخی ویژگی‌های آن می‌گوید

میازاکی در جریان E3 2021 جزئیات جدیدی از بازی در دست ساخت خود را منتشر کرد

همگی ما مدت زیادی را برای دیدن تریلر جدید بازی Elden Ring صبر کردیم و حالا نه تنها تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی را دیدیم، بلکه تاریخ انتشار آن را هم می‌دانیم. حالا هم در جریان برگزاری رویداد E3 2021، آقای هیدتاکا میازاکی، کارگردان بازی جزئیات جدیدی از این بازی را با مخاطبان خود به اشتراک گذاشت. برای اطلاع از این جزئیات همراه بازی‌نما باشید.

به گفته‌ی ایشان، بازی دارای ۶ منطقه‌ی مختلف است که هر منطقه دارای سیاه‌چاله‌ها و باس‌های خاص خود است و بازیکن می‌تواند آزادانه به هرکدام از این مناطق سفر کند. همچنین می‌دانیم که در بازی سیستم ساخت و ساز وجود دارد و بازیکن آزادی عمل زیادی خواهد داشت. حالا این بازیسازی ژاپنی در مصاحبه با رسانه‌ی فامیتسو جزئیات بیشتری را از بازی Elden Ring ارائه داده. در این مصاحبه، میازاکی گفت که آب و هوا در بازی Elden Ring به شکل پویا تغییر می‌کند و این تغییر تاثیر مستقیمی روی گیم‌پلی بازی دارد. میازاکی می‌گوید:

«آب و هوا در Elden Ring به شکل پویا تغییر می‌کند و این تغییر روی گیم‌پلی تاثیرگذار است. برای مثال، در زمان شب هم شما و هم دشمنان میدان و میزان دید کم‌تری نسبت به هم دارید که این موضوع تجربه‌ی برخورد بازیکنان با دشمنان و مبارزات را تغییر می‌دهد. همچنین مسیرهایی وجود دارد که در تنها در شب نمایان می‌شوند.»

آقای هیدتاکا میازاکی در مصاحبه با رسانه‌ی فامیتسو

امکان اسب‌سواری و قابلیت پرش برای بالا رفتن از محیط‌های مرتفع و جلوگیری از دریافت ضربه‌های سنگین در همان تریلر قابل مشاهده بود. همچنین در بازی یک سیستم ساده مخفی‌کاری وجود دارد و به بازیکنان اجازه می‌دهد که در بوته‌های مخفی شوند و از ارتفاع به روی سر دشمنان بپرند و آن‌ها را از پا درآورند. میازاکی همچنین تایید کرد که در بخش چندنفره امکان سوار شدن بر اسب وجود ندارد. در نهایت هم کارگردان بازی Elden Ring گفت که به پایان رساندن بازی زمانی در حدود ۳۰ ساعت زمان می‌برد؛ البته در صورتی که بیش از حد در جهان بازی به گشت و گذار نپردازید!

بازی Elden Ring هم‌اکنون در استودیو From Software در دست توسعه است و قرار است تا در تاریخ ۲۱ ژانویه ۲۰۲۲ (۱ بهمن ۱۴۰۰) برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتم و نهم منتشر خواهد شد.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید