spot_img

کاراکترهای قدیمی و جدید God of War: Ragnarok معرفی شدند

کریتوس، آترئوس و فریا از چهره‌های آشنا و ثور، تیر و آنگربودا از چهره‌های جدیدی هستند که قرار است در این قسمت ببینیم.

وقتی چند شب پیش سونی و SIE Santa Monica به طور رسمی از God of War: Ragnarok رونمایی کردند، بالاخره ماه‌ها انتظار به سر رسید. جزئیات جدیدی در مورد این دنباله مورد انتظار از آن زمان به بعد منتشر شده که تغییر کارگردان آن تا بازگشت بیر مک کریری به عنوان آهنگساز بخشی از آن است. برخی از مهم‌ترین جزئیات فاش شده مربوط به داستان بازی و شخصیت‌های اصلی آن است که بحث‌های زیادی را برانگیخته است.

در واقع، توسعه‌دهنده این بازی یعنی SIE Santa Monica Studio تصاویر هنری جدیدی از بازی منتشر کرده که شخصیت‌های مختلف جدیدی را در کنار کاراکترهایی که از بازی قبلی در God of War: Ragnarok برگشته‌اند، نشان می‌دهد. همچنین صداپیشه این کاراکترها نیز مشخص شده است. صدالبته کریتوس و آترئوس در این بازی حضور دارند و کریستوفر جادج و سانی سولیچ دوباره صداپیشگی آن‌ها را بر عهده خواهند داشت. دیگر شخصیت ها و بازیگرانی که از قسمت قبلی در Ragnarok حضور دارند، عبارتن هستند از: بروک (رابرت کریگهد)، سیندری (آدام جی هرینگتون)، فریا (دانیل بیسوتتی) و میمیر (آلستر دانکن).

صد البته شخصیت‌های جدیدی را نیز خواهیم دید. ثور (با بازی رایان هرست)، تیر (بن پرندرگست)، دورلین (عثمان علی)  که در تریلر او را با ماهی مرکب روی بازو دیدیم، و آنگربودا (لایا د لئون هایس) که او را نیز در تریلر دیدیم، از جمله این شخصیت‌ها هستند. اگر بر اساس افسانه‌های اسکاندیناوی پیش برویم، آنگربودا همسر لوکی و مادر فنریر و یورمونگاندر است.

God of War: Ragnarok در سال 2022 برای PS5 و PS4 عرضه می‌شود. طبق اعلام استودیو سازنده قرار است این بازی خاتمه‌بخش ماجراهای کریتوس با اساطیر Norse باشد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

پس از مدت‌ها انتظار؛ تریلر بازی God of War Ragnarok منتشر شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید