پس از مدت‌ها انتظار؛ تریلر بازی God of War: Ragnarok منتشر شد

پس از مدت‌ها بالاخره سونی تایید کرد که عنوان قسمت جدید این مجموعه Ragnarok خواهد بود و همچنین صحنه‌های متعددی از گیم‌پلی آن نشان داد.

بازی  بعدی سری محبوب God of War یک سال پیش معرفی شد. اما تنها چیزی که می‌دانستیم این بود که بازی دیگری در این سری در حال آماده شدن است. حلا سونی سرانجام بازی را از گنجه درآورده و برای اولین بار آن را را به ما نشان داد است. شایعات درباره نمایش بازی God of War: Ragnarok در ایونت اخیر سونی درست بودند و تریلری ازین بازی منتشر شد که نظر بسیاری را به خود جلب کرد.

برای شروع، باید گفت که این بازی حالا به طور رسمی God of War: Ragnarok نامیده می‌شود. این مساله البته باعث تعجب هیچکس نمی‌شود. حالا که بازی به طور رسمی نام‌گذاری شده می‌توانیم دیگر در این باره سوالی نپرسیم. مهمتر از همه، بسیاری از جزئیات داستان جدید نیز فاش شد. آترئوس بزرگ‌تر شده و به نظر می‌رسد که در حال حاضر یک نوجوان است. تنش بین او و کریتوس با نزدیک شدن رگناروک رو به افزایش بوده و این دو در تلاش خود برای جلوگیری از پایان جهان، به دنبال کمک از تیر، خدای جنگ اساطیر نورس، هستند. جزئیات زیادی نیز از گیم‌پلی بازی God of War: Ragnarok به نمایش گذاشته شد.

قرار است God of War: Ragnarok در سال 2022 برای PS5 و PS4 منتشر شود. زمان دقیق‌تری برای عرضه این بازی این در تریلر تأیید نشد. باید منتظر ماند و دید این باید قهرمان دوست‌داشتنی ما قرار است چه ماجراهای را قرار است پشت سر بگذارد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

واکنش کارگردان GOD OF WAR به حواشی اخیر پیرامون تاخیر بازی

به نام پدر | بررسی بازی God of War

رگناروک زمانی منتشر می‌شود که آماده باشد!

منبعGamingbolt

حتما بخوانید