spot_img

پس از 11 سال از عرضه نسخه اولیه Alan Wake Remastered رسماً معرفی شد

این بازی برای PC، ایکس باکس و پلی‌استیشن عرضه خواهد شد و بالاخره پای نویسنده مرموز را به کنسول‌های سونی باز خواهد کرد.

چند روز پیش برای دومین بار اخباری به بیرون درز پیدا کرد که بازی Alan Wake Remastered قرار است منتشر شود. بالاخره همانطور که شایعات نشان می‌دادند، انتشار ریمستر این بازی محبوب رسمی شد. Remedy Entertainment تأیید کرده است که این بازی در پاییز امسال به عنوان نسخه‌ای بین نسلی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن‌، ایکس‌ باکس و PC عرضه می‌شود و انتشار آن را Epic Games بر عهده دارد. علاوه بر این کماکان این شایعه که بازی AAA معرفی نشده‌ای که Remedy Entertainment با این شرکت مشغول همکاری در تولید آن است، Alan Wake 2 به قوت خود باقی مانده و حتی شدت گرفته است.

Alan Wake Remastered علاوه بر بازی جذاب و فراموش‌نشدنی اصلی، دو بسته الحاقی آن یعنی The Signal و The Writer را نیز شامل می‌شود. همچنین یک بخش کامنتری از نویسنده این بازی یعنی Sam Lake روی این نسخه خواهد بود. Remedy Entertainment می‌گوید این بازی هنوز «همان تجربه اولیه‎ای است که سال‌ها پیش عاشق آن شده بوده‌اید»، اگرچه جلوه‌های آن ارتقاء قابل توجهی داشته است. برای شروع اینکه قرار است بازی بر روی پلتفرم‌هایی که قابلیت آن را دارند، با رزولوشن 4K و شامل تصاویر سینمایی و مدل‌های کاراکترها (از جمله خود آلن ویک) است که «با برخی از امکانات نسل بعدی به روز شده و بهبود یافته اند».

 نسخه ریمستر شده Alan Wake پاییز امسال برای PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 ،Xbox One و PC (از طریق فروشگاه Epic Games) عرضه می‌شود. هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار این بازی اعلام نشده؛ اما اخباری که پیشتر به بیرون درز کرده بود، تاریخ شروع بازی آن را 5 اکتبر اعلام کرده بود. باید دید در روزهای آینده چه اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر می‌شود.

درباره این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Remedy با همکاری Epic Games توسعه یک بازی AAA را آغاز کرده است

ریمستر بازی Alan Wake در تاریخ 14 مهر منتشر می‌شود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید