spot_img

ویژگی‌های جدیدی به Rainbow Six Siege اضافه خواهد شد

به زودی کاربران XBOX و PlayStation می‌توانند در کنار هم از بازی لذت ببرند

تیراندازی رقابتی محبوب یوبی‌سافت همچنان پرمخاطب است و سازندگان هم همچنان به پشتیبانی از این بازی و انتشار محتویات و ویژگی‌های جدید برای آن ادامه می‌دهند. در جریان مراسم اخیر یوبی‌سافت در E3 امسال مشخص شد که قرار است غیر از شخصیت جدید، امکان Crossplay و cross-progression به این بازی اضافه شود. همراه بازی‌نما باشید.

ویژگی کراس‌پلی یکی از امکانات محبوب این روزهاست که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا با بازیکنان پلتفرم‌های دیگر هم به بازی مشغول شوند. حالا این ویژگی جذاب قرار است تا به شکل کنترل‌شده برای بازی Rainbow Six Siege هم فعال شود. از تاریخ ۳۰ جولای (۸ مرداد) که بازی برای پلتفرم Stadia منتشر می‌شود، برای کاربران این پلتفرم، Amazon Luna و استیم فعال شود. همچنین این کاربران می‌توانند پیشروی خود را بین این پلتفرم‌ها انتقال دهند. لازم به ذکر است که امکان انتقال میزان پیشروی در تاریخ مذکور برای تمام پلتفرم‌ها در دسترس خواهد شد.

اما کاربران کنسول‌های خانگی باید زمان بیشتری را برای دریافت این ویژگی صبر کنند. کاربران PlayStation و XBOX باید تا اویل سال ۲۰۲۲ میلادی برای کراس‌پلی صبر کنند. هرچند، همانطور که بالاتر گفته شد، آن‌ها هم می‌توانند از ۳۰ جولای پیشروی خود را بین پلتفرم‌های مختلف جابه‌جا کنند.

فصل جدید بازی Rainbow Six Siege با نام North Star به زودی در اختیار کاربران آن قرار می‌گیرد. فصلی که یک اوپراتور جدید را به بازی اضافه می‌کند و نقشه‌ی Favela را بازسازی می‌کند. نقشه‌ای که مدت‌ها بود از مسابقات رنک بازی خارج شده بود.

بازی Rainbow Six Siege هم‌اکنون برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید