واکنش کارگردان GOD OF WAR به حواشی اخیر پیرامون تاخیر بازی

پس از حمله‌ی کاربران شبکه‌های اجتماعی به نویسنده‌ی استودیو، بارلاگ به این موضوع واکنش نشان داد.

اخیراً اعلام شد که دنباله‌ی بازی GOD OF WAR محصول سال ۲۰۱۸ که در ابتدا قرار بود در سال جاری میلادی منتشر شود، دچار تاخیر شده و در سال ۲۰۲۲ برای PlayStation 4 و PlayStation 5 منتشر خواهد شد. مواردی که باعث ایجاد حواشی برای یکی از نویسندگان استودیو شد و کارگردان بازی سال ۲۰۱۸ را وادار به واکنش کرد. همراه بازی‌نما باشید.

دو مورد اعلام شده، موارد دور از ذهنی نبودند. تقریباً همه می‌دانستند که بازی دچار تاخیر می‌شود و به پنجره‌ی انتشار سال جاری میلادی نمی‌رسد و شایعات مربوط به بین‌نسلی بودن بازی هم از همان زمان رونمایی به گوش می‌رسید. موضوعی که ظاهراً بنا به تصمیم خود استودیو و از مدت‌ها پیش گرفته شده بود. با رسمی شدن تاخیر و بین‌نسلی بودن بازی، بسیاری از طرفداران از این تصمیمات و استودیو حمایت کردند اما ظاهراً این اخبار به مذاق تعدادی از طرفداران بازی خوش نیامده. برخی از این افراد هم با حمله حساب شخصی خانم Alanah Pearce که عضوی از تیم نویسندگی God of War بعدی است، اقام به توهین و تهدید وی کرده‌اند. بعد از اینکه خانم پیرس این تهدیدها را در حساب شخصی‌اش در توییتر به اشتراک گذاشت، کوری بارلاگ که وظیفه‌ی کارگردانی نسخه‌ی سال ۲۰۱۸ را بر عهده داشته، به آن واکنش نشان داده و از کارمندان و تیم خود حمایت کرده است.

محتویات پیامی که خانم پیرس دریافت کرده حاوی کلمات زننده‌ای بوده و قابل انتشار نیست، ولی بارلاگ تمام مسئولیت تاخیر یا تصمیماتی از جمله بین‌نسلی شدن بازی را برای خود می‌داند ضمن دفاع از عملکرد اعضای تیم تحت رهبری‌اش، این شکل از توهین و تهدید را نکوهش می‌کند.

دنباله‌ی بازی GOD OF WAR که فعلا با نام غیررسمی Ragnarok شناخته می‌شود، در استودیو سانتامانیکا در دست توسعه است که قرار است تا در سال ۲۰۲۲ برای PS4 و PS5 منتشر شود.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید