spot_img

هفته‌ی بعد منتظر انتشار کاستوم‌های Tron برای Fall Guys باشید

منتظر انتشار ۴ اسکین جدید باشید

بازی Fall Guys همچنان مشغول اضافه کردن اسکین‌های مختلف از جهان‌های دیگر است. کراس‌اورهایی که هرکدام لباس‌های جدیدی را با خود به بازی می‌آورند. در جدیدترین مورد از این کراس‌اورها، سازندگان این بتل‌رویال رنگارنگ به سراغ جهان Tron رفته‌اند. موردی که به زودی به بازی اضافه می‌شود و احتمالاً آخرین مورد این رویدادها هم نخواهد بود.

در این رویداد، چهار لباس جدید که بر اساس چهار شخصیت مختلف از سری فیلم‌های Tron گرفته شده‌اند، به بازی می‌آیند. این اسکین‌ها به عنوان بخشی از فصل چهارم بازی Fall Guys منتشر می‌شوند که هم‌اکنون در جریان است. فصلی که به طور کلی حال و هوایی آینده‌نگرانه دارد و از این جهت، می‌تواند هم‌خوانی مناسبی با جهان Tron داشته باشد. اسکین شخصیت Sark با پرداخت ۲۲هزار واحد پولی بازی که با عنوان kudo شناخته می‌شود، قابل خرید است؛ سه اسکین دیگر بخشی از DLC پولی بازی خواهند بود و برای داشتن آن باید دست به جیب شوید و آن‌ بسته‌ی الحاقی را بخرید. بسته‌ی الحاقی‌ای که از تاریخ ۲۴ ماه می (دوشنبه ۳ خرداد) در دسترس قرار می‌گیرد.

بازی Fall Guys: Ultimate Knockout یک بازی در سبک بتل رویال است که هم‌اکنون برای کنسول‌های PlayStation و رایانه‌های شخصی در دسترس است. انتشار بازی برای کنسول‌های خانواده XBOX و Nintendo Switch تایید شده ولی هنوز تاریخ انتشار بازی برای این پلتفرم‌ها مشخص نیست. همچنین طبق گفته‌ی سازندگان، ویژگی کراس‌پلی به زودی برای بازی فراهم می‌شود تا تمام بازیکنان با هر پلتفرمی بتوانند از بازی لذت ببرند.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید