spot_img

هشتمین Resident Evil فروش فوق‌العاده‌ای را تجربه می‌کند

بازی سه روز پس از عرضه به فروش سه میلیون نسخه‌ای رسیده بود

مدت زیادی از انتشار جدیدترین بازی از مجموعه‌ی Resident Evil نمی‌گذرد و در همین مدت کم، بازی موفقیت‌های خوبی را کسب کرده. از مقبولیت و بین منتقدین و محبوبیت بین طرفداران گرفته تا موفقیت‌های مالی گسترده. همراه بازی‌نما باشید.

شرکت ژاپنی کپ‌کام در گذشته اعلام کرده بود که Resident Evil: Village در سه روز ابتدایی عرضه خود، موفق به فروش سه میلیون نسخه‌ای شده است. حالا اما با توجه به آخرین اطلاعات منتشر شده از کپ‌کام، Resident Evil 8 موفق به فروش ۴ میلیون نسخه‌ای شده است. این فروش نسخه‌های فیزیک و دیجیتالی را شامل می‌شود. این میزان فروش در حالی است که بازی در تاریخ ۷ می در بازارهای جهانی عرضه شد و تنها به ۲۰ روز زمان نیاز داشت تا به چنین فروشی دست پیدا کند.

بازی از زمان انتشارش همیشه در بین ۱۰ بازی پرفروش جدول هفتگی انگلستان بوده و موفق شده تا نظر مثبت اکثر بازیکنان را به دست بیاورد. همچنین این بازی موفق به جلب نظر اکثر منتقدین هم شد. بازی Resident Evil VIII پس بررسی در بازی‌نما موفق به کسب نمره‌ی عالی ۹ شد. شما می‌توانید برسی کامل بازی را از اینجا مطالعه نمایید.

بازی‌های جدید زیادی از مجموعه‌ی رزیدنت ایول در دست ساخت قرار دارد. کپ‌کام به زودی نسخه‌ی واقعیت مجازی Resident Evil 4 را منتشر می‌کند. همچنین شایعات زیادی از یک بازسازی تمام عیار از این نسخه در دست ساخت قرار دارد، بازسازی‌ای بسیار بزرگ، حتی بزرگ‌تر از بازسازی نسخه‌های دوم و سوم. همچنین شایعاتی به در دست ساخت بودن دنباله‌ی Resident Evil Revelations تحت عنوان Resident Evil Outrage اشاره دارد که به عنوان یک انحصاری موقت برای Nintendo Switch منتشر خواهد شد.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید