spot_img

نینتندو از مدل جدید کنسول سوئیچ رونمایی کرد

مدل جدید به زودی و با قیمت ۳۵۰ دلار وارد بازار خواهد شد

بعد از ماه‌ها شایعات و اطلاعات ضد و نقیض در مورد مدل جدید و قدرتمند‌تری از کنسول دوست‌داشتنی سوئیچ، بالاخره شرکت نینتندو از مدل جدید ولی نه چندان متفاوت این کنسول رونمایی کرد. همراه بازی‌نما باشید.

این مدل جدید که با نام Nintendo Switch OLED شناخته می‌شود، امروز و با انتشار یک ویدئو توسط نینتندو رونمایی شد. نکته‌ی بسیار مهم در مورد این مدل جدید، تغییرات بسیار کم آن نسبت به مدل استاندارد کنسول است.

اولین تغییری که در این کنسول به چشم می‌آید، تغییرات ظاهری بسیار کم ولی جذاب آن است. لبه‌های داکت خمیده شده و اندازه‌ی لوگوی سوئیچ روی آن کوچک‌تر شده و باعث شده تا کنسول شکیل‌تر از قبل به نظر برسد. همچنین از این به بعد امکان اتصال داکت به اینترنت به وسیله‌ی کابل LAN امکان‌پذیر است و پایه‌ی نگه دارنده‌ی کنسول، حالا انعطاف بیشتری دارد و می‌تواند در زوایای بیشتری قرار بگیرد تا برای هر فرد و مکانی مناسب باشد.

اما مهم‌ترین تغییر این نسخه‌ی جدید که نام این مدل هم از آن گرفته شده، صفحه‌ی نمایش OLED آن است. این مدل جدید به صفحه‌ی نمایش OLED مجهز شده و اندازه‌ی آن هم از ۶.۵ به ۷ اینچ افزایش پیدا کرده. حالا افرادی که به حالت همراه Switch علاقه دارند می‌توانند از صفحه نمایشی با کیفیت بالاتر و کمی بزرگ‌تر لذت ببرند.

ولی مهم‌ترین موردی که همه منتظر دیدن آن بودیم، ارتقا سخت‌افزاری کنسول بود که محقق نشد. در شایعات قبلی پیرامون نسخه‌ی جدید سوئیچ آمده بود که نینتندو در حال آماده‌سازی نسخه‌ای از این کنسول است از لحاظ سخت‌افزاری قدرت بیشتری دارد و می‌تواند بازی‌های را با کیفیت تصویر 4K نمایش دهد. موردی که حداقل در مدل OLED محقق نشده و خبری از آن نیست و بسیاری را ناامید کرده است.

در نهایت، علاقه‌مندان به این مدل جدید از Nintendo Switch می‌توانند از تاریخ ۸ اکتبر سال جاری میلادی (۱۶ مهر) نسبت به خرید این دستگاه اقدام کنند. قیمت این مدل جدید ۳۴۹.۹۹ دلار است. مدل‌های قبلی سوئیچ همچنان در دسترس خواهد بود. مدل معمولی همچنان با قیمت ۲۹۹.۹۹ دلار و مدل Switch Lite با قیمت ۱۹۹.۹۹ دلار در دسترس هستند.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید