spot_img

نمایش گیم‌پلی Horizon: Forbidden West رکود تماشا بین بازی‌های انحصاری پلی‌استیشن را شکست

جدیدترین قسمت از برنامه‌های State of Play بیش از ۲.۳ میلیون بیننده داشته است

روز گذشته بود که بالاخره موفق شدیم نگاهی به گیم‌پلی بازی مورد انتظار Horizon: Forbidden West داشته باشیم. این نمایش که کمی بیش از ۱۴ دقیقه طول کشید تحت عنوان سری برنامه‌های State of Play منتشر شد و موفق شد به سرعت رکورد تماشای این برنامه‌ها را بشکند. برای جزئیات بیشتر همراه بازی‌نما باشید.

چند سالی می‌شود که سونی قید شرکت در رویدادها و مراسم‌های مرسوم صنعت مثل E3 و Gamescom را زده و بازی‌ها و اخبار مهم مربوط به آن‌ها را در برنامه‌هایی اینترنتی تحت عنوان State of Play با مخاطبان به اشتراک می‌گذارد. در ادامه‌ی همین روند، روز گذشته اولین نمایش از گیم‌پلی بازی مورد انتظار Horizon: Forbidden West منتشر شد و موفق شد تا ظرف تنها ۳ پس از انتشار به بیش از ۲.۳ میلیون بازدید برسد.

البته لازم به ذکر است که در گذشته قسمت‌هایی از رویداد State of Play وجود داشته‌اند که بیننده‌ی بیشتری داشته‌اند ولی آن‌ها شامل نمایش‌هایی از بازی‌های متفاوتی بودند. جدیدترین بازی استودیو گوریلا تنها بازی حاضر در این قسمت از State of Play بود و به همین دلیل با برنامه‌هایی با شرایط مشابه مقایسه می‌شود و در این مقایسه در رتبه نخست قرار می‌گیرد. نمایش مربوط به بازی‌های Demon’s Souls و Ghost of Tsushima به ترتیب با ۲.۲ و ۱.۹ میلیون بیننده در رتبه‌های دوم و سوم قرار دارند.

در این نمایش گرافیک خیره‌کننده بازی را دیدیم و همچنین چشممان به سلاح‌ها و ابزارهای جدید Aloy هم روشن شد. قابلیت‌هایی از جمله بالارفتن سریع از مناطق مرتفع به کمک طناب، شنا و تنفس در زیر آب و… . البته در انتها، سازندگان زمانی برای انتشار بازی اعلام نکردند.

بازی Horizon: Forbidden West دنباله‌ی مستقیم Horizon: Zero Dawn است که در سال ۲۰۱۷ به شکل انحصاری برای PlayStation 4 منتشر شد و پس از چند سال و در سال ۲۰۲۰ این بازی در اختیار کاربران رایانه‌های شخصی نیز قرار گرفت. بازی Horizon: Forbidden West احتمالا در سال جاری میلادی برای کنسول‌های PlayStation 4 و PlayStation 5 منتشر می‌شود.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید