spot_img

نسخه‌ی نسل نهمی The Elder Scrolls Online با تاخیر عرضه خواهد شد

طرفداران Elder Scrolls باید زمان بیشتری را برای نسخه‌ی نسل نهمی بازی صبر کنند

نسخه‌ی نسل نهمی بازی The Elder Scrolls Online در ابتدا قرار بود تا در تاریخ ۸ ژوئن سال جاری میلادی منتشر شود. ولی حالا و با اعلام سازندگان، طرفداران بازی باید اندکی بیشتر برای تجربه‌ی این نسخه صبر کنند. همراه بازی‌نما باشید.

طبق اعلام رسمی سازندگان در وب‌سایت بازی، دیگر قرار نیست که به‌روزرسانی نسل نهمی بازی با عنوان The Elder Scrolls: Online Console Enhanced شناخته می‌شود، همزمان با بسته‌ی الحاقی Blackwood منتشر شود و با یک هفته تاخیر به دست مخاطبان خود خواهید رسید.

در این اطلاعیه اینگونه آمده:

«ما با احتیاط زیاد، تاریخ انتشار The Elder Scrolls: Online Console Enhanced را به مدت یک هفته عقب بردیم. ما این کار را کردیم چون نمی‌توانستیم به‌روزرسانی شماره ۳۰ (Blackwood) را هم در همان زمان منتشر کنیم و نمی‌توانستیم به هردو به یک اندازه توجه کنیم. ما بابت این تغییر برنامه از شما پوزش می‌خواهیم، ولی انجام این کار برای انتشار بدون مشکل تمام این موارد در هفته‌های آینده است. از همه‌ی شما برای این حمایت متداوم سپاسگزاریم، و برای خوش‌آمدگویی به همه در زمان انتشار Blackwood در ماه آینده آماده می‌شویم.»

بازی The Elder Scrolls: Online Console Enhanced که مختص کنسول‌های نسل نهمی است، در حالت پرفورمنس با ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شود. همچنین این نسخه از ارتقاهای دیگری هم بهره می‌برد؛ از جمله عمق میدان بیشتر، بافت‌هایی با کیفیت بیشتر و بهبودهایی در بخش انعکاس نور و سایه‌ها.

بازی The Elder Scrolls: Online Console Enhanced یک بازی نقش‌آفرینی آنلاین کلان (MMORPG) است و برای تمام پلتفرم‌های اصلی در دسترس است.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید