spot_img

نسخه‌ی ریمستر Need for Speed: Hot Pursuit و چند نسخه‌ی دیگر به گیم‌پس خواهند آمد

طرفداران نسخه‌های قدیمی‌تر Need For Speed حق انتخاب‌های بیشتری خواهند داشت

طرفداران سری Need For Speed هفته‌ی سختی را پشت سر گذاشته‌اند. چند روز پیش بود که مشخص شد به زودی، برخی از نسخه‌های قدیمی‌تر مجموعه از فروشگاه‌های دیجیتالی حذف خواهند شد. از جمله این نسخه‌ها می‌توان به Carbon ،Undercover ،Shift و… اشاره کرد. البته دارندگان این بازی‌ها همچنان می‌توانند به شکل آفلاین و تک‌نفره از این بازی‌ها لذت ببرند. ولی همیشه هم قرار نیست که اخبار بد باشند. همراه بازی‌نما باشید.

به زودی و در تاریخ ۲۴ ژوئن (۳ تیر) نسخه‌ی ریمستر بازی Need for Speed: Hot Pursuit به سرویس EA Play و به تبع آن به XBOX Game Pass Ultimate اضافه خواهد شد و علاقه‌مندان به این بازی می‌توانند از تجربه‌ی آن لذت ببرند. بازی Need for Speed: Hot Pursuit Remastered سال گذشته منتشر شد. بازی‌ای که نسخه‌ی ریمستر عنوانی با همین نام بود که در سال ۲۰۰۹ منتشر شده بود. وظیفه‌ی ریمستر این بازی بر عهده تیم Stellar Entertainment بوده که پیش از این بازی Burnout: Paradise را نیز برای کنسول‌های نسل هشتم ریمستر کرده بود.

سرویس EA Play یک سرویس اشتراکی مختص بازی‌های شرکت Electronic Arts است که خود بخشی از خدمات موجود در نسخه آلتیمیت سرویس Game Pass محسوب می‌شود.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید