spot_img

نسخه‌ی ریمستر سه‌گانه‌ی کرایسیس رونمایی شد

این پکیج در پاییز امسال برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتم منتشر می‌شود؛ بازی‌ها برای نسل نهم بهینه شده‌اند

مجموعه‌ی کرایسیس جزو خاص‌ترین مجموعه بازی‌های تیراندازی اول شخص بود که بیش از هرچیز به ویژگی‌های لباس نانو موجود در بازی و البته گرافیک خیره‌کننده هر نسخه از بازی بود که همیشه به عنوان به عنوان یک سنگ محک عالی برای کارت‌های گرافیکی عمل می‌کرد. مدتی پیش بود که استودیو آلمانی Crytek نسخه‌ی ریمستر بازی اول این مجموعه‌ی محبوب را برای کنسول‌های خانگی نسل هشتم، سوئیچ و البته رایانه‌های شخصی منتشر کرد. حالا اما آن‌ها با آماده کردن نسخه‌ی ریمستر بازی‌های دوم و سوم و قرار دادن آن‌ها در یک پکیج طرفداران این بازی‌ها را هیجان‌زده کرده است. همراه بازی‌نما باشید.

وجود همچین پکیجی به معنای از دسترس خارج شدن نسخه‌ی ریمستر بازی اول به شکل جداگانه نیست. با انتشار این بسته، نسخه‌ی ریمستر هرکدام از بازی‌های سه‌گانه به شکل جداگانه قابل دریافت خواهند بود.

در اطلاعات رسمی منتشر شده از جانب استودیو، آقای Steffen Halbig، مدیر پروژه اینچنین می‌گوید:

«ما بسیار هیجان‌زده‌ایم که این بازی‌های نمادین کرایسیس را در قالب یک بسته‌ی واحد به نسل جدید بیاوریم. هرکدام از بازی‌های این سه‌گانه به شکل مجزا از هم ارتقا پیدا کرده‌اند تا به زیبایی و متناسب با سخت‌افزارهای جدید اجرا و بازی شوند. ما در تلاشیم تا بهترین تجربه از کرایسیس را برای همه آماده کنیم، چه افرادی که برای اولین بار این بازی‌ها را تجربه می‌کنند و چه طرفداران قدیمی مجموعه.»

آقای Steffen Halbig، مدیر پروژه

بازی‌های Crysis 2 و Crysis 3 تفاوت‌های بسیار قابل توجهی با بازی اول دارند چرا که برخلاف بازی اول که در یک جزیره جریان داشت، داستان بازی‌های دوم و سوم در خیابان‌های شهر نیویورک اتفاق می‌افتد و شکل کارکرد لباس مخصوص بازیکن هم به شدت تغییر می‌کند. در بازی Crysis 2 این ابرشهر به تازگی درگیر جنگ شده و با فضایی جنگ‌زده مواجه هستیم ولی در بازی Crysis 3 که سال‌ها بعد از بازی دوم به وقوع می‌پیوندد، بیشتر با فضایی آخرالزمانی روبه‌رو می‌شویم.

پاییز ۲۰۲۱ زمانی است که برای انتشار این سه‌گانه در نظر گرفته شده و هنوز تاریخ دقیق‌تری اعلام نشده. این مجموعه قرار است تا غیر از رایانه‌های شخصی برای PlayStation 4، XBOX one و Nintendo Switch منتشر شود و طبق گفته‌ی کرایتک، برای کنسول‌های نسل نهمی بهینه خواهند بود.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید