spot_img

نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Ninja Gaiden: Master Collection به‌روزرسانی جدیدی دریافت کرد

یکی از مهم‌تررین و پایه‌ای ترین ویژگی‌های نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی، با یک به‌روزرسانی به آن اضافه شد

بدون شک عرضه‌ی سه‌گانه‌ی مدرن نینجا گایدن برای کنسول‌های جدید و رایانه‌های شخصی، از جمله اتفاقات مثبت و خوب این روز‌های صنعت بازی‌های ویدئویی بود. مجموعه‌ی ارزشمندی که این بازی‌های تاثیرگذار را به کنسول‌های نسل جدید رساند. ولی زمانی که به انتشار بازی نزدیک شدیم، اعلام شد که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Ninja Gaiden: Master Collection از موس پشتیبانی نمی‌کند و بخشی برای تنظیمات گرافیکی در آن وجود ندارد. موضوعی که باعث خشم بسیاری از طرفداران شد و واکنش‌های زیادی به همراه داشت. همراه بازی‌نما باشید.

در سال‌هایی که حتی بازی‌های کنسول‌های خانگی هم تنظمیات گرافیکی مختلفی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهند، عدم وجود این تنظیمات در یک بازی PC، مورد به شدت عجیبی است. بازی Ninja Gaiden: Master Collection در زمان انتشار، روی فریم‌ریت ۶۰ قفل بود و به بازیکن اجازه‌ی تغییر روزلوشن تصویر را نمی‌داد. به همین دلیل کاربران استیم، از طریق این کلاینت، رزولوشن بازی را انتخاب می‌کردند و همین روش، آن‌ها را به سه گزینه‌ی ۷۲۰، ۱۰۸۰ و 4K محدود می‌کرد.

حالا اما استودیو Koei Tecmo، سازنده‌ی بازی Ninja Gaiden: Master Collection با انتشار یک به‌روزرسانی، نه تنها این مشکل را حل کرده، بلکه ویژگی‌های بیشتری را برای تنظیم ویژگی‌های بصری بازی در اختیار بازیکنان قرار داده است. ویژگی‌هایی از جمله Anti-Aliasing و Depth of Field و همچنین نمایش یا عدم نمایش سایه‌ها. البته که این ویژگی‌های، برای یک بازی PC بسیار عادی هستند و وجودشان مورد جدیدی نیست، ولی با این حال، اضافه شدن آن‌ها به یک بازی که همین ویژگی‌های ساده را هم نداشته است، اتفاق مثبتی است.

بازی Ninja Gaiden: Master Collection هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی، PlayStation 4 ،XBOX one و Nintendo Switch در دسترس است. این بسته شامل نسخه‌های سیگما‌ی دو بازی اول، و نسخه‌ی Razor’s Edge بازی سوم می‌شود. اگر به هر دلیلی، تاکنون موفق به تجربه‌ی این بازی‌ها نشده‌اید، اکنون بهترین زمان برای تجربه‌ی یکی از مهم‌ترین مجموعه‌های هک اند اسلش تاریخ است. عنوانی که همیشه در کنار سری Devil May Cry جزو پرچم‌داران این ژانر بودند.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید