spot_img

نام تجاری Sunset Overdrive توسط سونی ثبت شد

ظاهراً سونی مالکیت بازی استودیو Insomniac را در اختیار دارد

بازی Sunset Overdrive یکی از بازی‌های انحصاری مایکروسافت بود در اولین سال از عرضه‌ی کنسول‌های نسل هشتم، به شکل انحصاری برای XBOX one عرضه شد. بازی توسط استودیو Insomniac ساخته شده بود و علارغم کیفیت بسیار بالا و خوبی که داشت، به فروش زیادی دست پیدا نکرد که یکی از دلایل آن شرایط آن روزهای تیم اکس‌باکس و فروش کم XBOX one بود. بعد از خریداری شدن استودیو سازنده این بازی توسط سونی، همه کنجکاو شرایط بازی بعد از این خرید بودند. چرا که حقوق Sunset Overdrive متعلق به خود انسامنیک بود و مایکروسافت تنها وظیفه انتشار آن را به عهده داشت.

روز گذشته اما سونی اقدام به ثبت نام تجاری بازی کرده است و مشخص شده که مالکیت این بازی هم مانند خود استودیو و دیگر بازی‌های آن متعلق به سونی است. البته این به معنی ساخت دنباله یا اتفاق خاصی برای بازی نیست و صرفا به تملک بازی توسط سونی اشاره دارد.

هرچند حالا که از مالکیت بازی توسط سونی اطمینان داریم، می‌توانیم امیدوار باشیم تا بازی یک شانس دیگر به دتس بیاورد و اینسامنیک دنباله‌ی آن را بسازد. موردی که با توجه به بازگشت Drew Murray، کارگردان Sunset Overdrive به استودیو اینسامنیک می‌تواند به وقوع هم بپیوندد.

بازی Sunset Overdrive هم‌اکنون برای کنسول‌های خانواده XBOX و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید