spot_img

می‌توانید Biomutant را ظرف ۱۲ الی ۱۵ ساعت به اتمام برسانید

اگر در بازی عجله نکنید، بازی تا ۶۵ ساعت هم طول می‌کشد!

حدود سه هفته تا انتشار بازی Biomutant باقی مانده، یک بازی کاملا جدید که در ژانر اکشن نقش‌آفرینی توسعه پیدا کرده و تقریبا آماده انتشار شده است. بازی‌هایی از این ژانر که در یک بستر جهان‌باز جریان دارند، معمولا پر هستند از ماموریت‌های فرعی و محتویات جانبی که ده‌ها ساعت سرگرمی برای بازیکنان فراهم می‌کنند. Biomutant هم از این قاعده مستثنی نیست. اما زمانی که از آقای Stefan Ljungqvist، کارگردان بازی و رئیس استودیو Experiment 101 در مورد مدت زمانی که برای اتمام بازی نیاز است سوال شد، او پاسخ جذابی را آماده کرده بود.

طبق گفته‌های ایشان، اگر شما در بازی عجله کنید، می‌توانید آن را در زمانی نزدیک به ۱۲ الی ۱۵ ساعت به اتمام برسانید. این عجله کردن به معنای نادیده گرفتن تمام ماموریت‌های فرعی بازی و تنها انجام ماموریت‌های داستانی آن است، آن هم به شرطی که حتی از خیر تماشای کات‌سین‌ها و گوش دادن به مکالمات بازی هم بگذرید. ولی طبق گفته‌ی کارگردان بازی، اگر در تجربه‌ی خود از بازی عجله نکنید و به گشت و گذار در جهان بازی بپردازید، می‌توانید حتی بیش از ۶۵ ساعت محتوای سرگرم‌کننده از بازی تحویل بگیرید.

آقای Stefan Ljungqvist می‌گوید:

«تخمین ما برای یک دور از بازی با عجله، چیزی در حدود ۱۲ الی ۱۵ ساعت است. این شامل تمرکز کامل روی خط داستانی، رد کردن اکثر دیالوگ‌ها، خودداری از گشت و گذار در محیط‌های بازی و نادیده گرفتن تمام ماموریت‌های جانبی است. از طرف دیگر، یکی از اعضای تیم ما مشغول تجربه‌ی بازی به شکلی است که همه‌ی بازی‌ها را تجربه می‌کند، او هنوز بازی را تمام نکرده و چیزی در حدود ۶۵ ساعت مشغول تجربه‌ی بازی بوده. در این شرایط می‌توانم بگویم که این مورد (زمان مورد نیاز برای تمام کردن بازی) به شدت به شکل بازی شما بستگی دارد.»

آقای Stefan Ljungqvist، کارگردان بازی

بازی Biomutant یک بازی اکشن نقش‌آفرینی است که در محیطی جهان‌باز جریان دارد و قرار است تا در تاریخ ۲۵ ماه می سال جاری میلادی (سه‌شنبه، ۴ خرداد) برای کنسول‌های نسل هشتم سونی و مایکروسافت و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید