spot_img

مراحل ساخت Mass Effect: Legendary Edition به پایان رسید

زمان بازگشت به سه‌گانه‌ی علمی تخیلی بایوور از همیشه نزدیک‌تر است

شاید به سختی بتوان باور کرد، ولی ۹ سال از پایان سه‌گانه‌ی علمی تخیلی بایوور، یعنی Mass Effect می‌گذرد. پایانی که هنوز هم محل بحث و مناقشه است، ولی نمی‌تواند به جایگاه ویژه‌ی این سه‌گانه لطمه‌ای وارد کند. بعد از آن هم نسخه‌ی جدید سری که Andromeda نام داشت منتشر شد. عنوانی که بیش از هرچیز، یک ناامیدی بزرگ برای طرفداران سری بود. بعد از چند سال اما بایوور با نسخه‌ی ریمستر شده سه‌گانه‌ی اصلی بازگشته. Mass effect: Legendary Edition قرار است تا سه‌گانه‌ی اصلی و تحسین‌شده‌ی مجموعه را با ظاهری مدرن و به‌روز شده بازگرداند.

حالا مشخص شده که در فاصله‌ی بیش از یک ماه تا زمان انتشار، مراحل ساخت بازی به اتمام رسیده یا اصطلاحاً بازی گلد شده است. کارگردان بازی، آقای Mac Walters در توییتر اعلام کرد که بازی مراحل ساخت را تماماً پشت سر گذاشته و آماده‌ی انتشار است.

اگر اخبار مربوط به این بازی را دنبال کرده باشید، احتمالا می‌دانید که نسخه‌ی اول بازی، بیشترین تغییرات را داشته. می‌توانید خبر مربوطه را از اینجا مطالعه نمائید.

بازی Mass Effect: Legendary Edition دقیقاً ۳۴ روز دیگر و در تاریخ ۱۴ می (۲۴ اردیبهشت) برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم سونی و مایکروسافت و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید