spot_img

عنوان Oddworld: Soulstorm برای اکس‌باکس رده‌بندی سنی شد

انحصاری کنسولی پلی‌استیشن، برای XBOX one رده‌بندی سنی شد

بازی Oddworld: Soulstorm یکی از عناوینی بود که در زمان انتشارش، در انحصار کنسولی پلی‌استیشن بود. حتی دارندگان PlayStation 5 که مشترک سرویس پلاس بودند می‌توانستند Oddworld: Soulstorm را در روز عرضه و از طریق این سرویس، تجربه کنند.حالا اما به نظر می‌رسد که این بازی قرار است از انحصار کنسول سامورایی‌ها خارج شود. همراه بازی‌نما باشید.

در همان زمان انتشار بازی هم شایعات و صحبت‌هایی مبنی بر انحصاری زمانی بودن این بازی وجود داشت و همه می‌دانستند که بعد از مدتی این به کنسول‌های دیگر هم راه پیدا خواهد کرد. حالا این بازی برای کنسول‌های XBOX one و XBOX Series X|S در سایت ESRB رده‌بندی سنی شده. این اتفاق در حالی به وقوع پیوسته که روز گذشته هم بازی در کشور برزیل برای XBOX one رده‌بندی سنی شد. البته هنوز اطلاعایه یا اعلام رسمی‌ای از سوی ناشر یا تیم سازنده مبنی بر انتشار بازی برای کسنول‌های خانگی مایکروسافت منتشر نشده، ولی با توجه به نزدیک بودن نمایش ویژه مایکروسافت در هفته‌ی بعد، احتمالاً ناشر بازی، اعلام رسمی انتشار بازی Oddworld: Soulstorm را برای آن زمان کنار گذاشته‌ است.

بازی Oddworld: Soulstorm یک بازی پلتفرمر اکشن دو و نیم بعدی است که هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی، PlayStation 4 و PlayStation 5 در دسترس است.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید