spot_img

عملکرد فراتر از انتظار فیلم Mortal Kombat در باکس آفیس

بهترین فروش آخر هفته در دوران همه‌گیری

بر خلاف بازی‌های ویدئویی که با آغاز همه‌گیری ویروس کرونا با رشد زیادی در بخش فروش مواجه شد، هنر هفتم با شرایط وخیمی دست و پنجه نرم می‌کند. بسته شدن سالن‌های سینما و بازگشایی محدود آن‌ها، ضررهای متعدد و بزرگی را به استودیوهای فیلم‌سازی وارد کرد. از زمان آغاز این همه‌گیری، فقط فیلم‌های بلاک‌باستری مثل TENET و Godzilla vs. Kong موفق شدند فروش قابل قبولی در اکران سینمایی به دست بیاورند. حالا اما یک فیلم با درجه‌ی سنی بزرگسال موفق شده تا فروش قابل توجهی را در اولین آخر هفته‌ی حضورش در سالن‌های سینمایی تجربه کند.

جدیدترین اقتباس سینمایی از سری بازی‌های محبوب Mortal Kombat روز جمعه‌ی گذشته منتشر شد و در اولین آخر هفته، موفق به فروش بیش از ۲۳ میلیون دلار شده که آن را تبدیل به بهترین فروش افتتاحیه یک فیلم با درجه‌ی سنی R از زمان آغاز همه‌گیری می‌کند. استودیو برادران وارنر پیش‌بینی فروش ۱۵ میلیون دلاری را برای افتتاحیه فیلم داشتند که با توجه به فروش فعلی، می‌توان گفت که فیلم فراتر از انتظارات تهیه‌کنندگان فروخته.

فیلم مورتال کامبت در زمان انتشار با واکنش‌های ضد و نقیض منتقدان مواجه شد ولی از طرفی موفق شد رضایت ۸۷٪ مخاطبان را به دست بیاورد. موردی که در کنار فروش خوب فیلم، می‌تواند ساخت دنباله‌های آن را تضمین کند.

مجموعه بازی‌های Mortal Kombat یکی از محبوب‌ترین فرانچایزهای مبارزه‌ای است که تا کنون موفق شده در مجموع بیش از ۵۴ میلیون نسخه فروش داشته باشد. فروشی که آن را در رتبه‌ی سوم پرفروش‌ترین مجموعه‌های مبارزه‌ای تاریخ قرار می‌دهد. لیستی که رتبه‌ی اول و دوم آن به ترتیب در اختیار Super Smash Bros و Dragon Ball است.

بازی Mortal Kombat 11 آخرین نسخه‌ی منتشر شده از این سری است که می‌توانید بررسی کامل بازی را از اینجا مطالعه نمائید.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید