spot_img

طرفداران Crusader Kings 3 منتظر یک بسته‌ی گسترش‌دهنده جدید باشند

هنوز تاریخ انتشاری برای این گسترش‌دهنده اعلام نشده است

شرکت Paradox Interactive از اولین بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی بزرگ بازی Crusader Kings 3 رونمایی کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون این بسته‌ی گسترش‌دهنده، همراه بازی‌نما باشید.

این بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی جدید که The Royal Court نام دارد، اولین بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی بزرگ بازی است که البته هنوز تاریخ انتشار آن مشخص نشده است. استودیو پارادوکس این گسترش‌دهنده را چنین معرفی می‌کند:

«در این گسترش‌دهنده، حاکمان قدرتمند، امکان ساخت دربارهایی سلطنتی را خواهند داشت که الهام‌بخش آوازخوان‌ها بشود. همچنین می‌توانند آن‌ها را با افتخارات و موارد مروبط به خانواده انتخابی خود در بازی تزئین کنند. مواردی که نشان‌دهنده‌ی تاریخ آن خانواده هم خواهند بود. همچنین در این گسترش‌دهنده می‌توانید با مردمی که مشکلات خود را پیش شما می‌آورند تعامل داشته باشید و بین آن‌ها قضاوت کنید.»

بازیکنان می‌توانند در این گسترش‌دهنده، کیفیت زندگی خانواده خود را با ارتقا کیفیت غذا و زیبایی اتاق‌های دربار بالا ببرند. می‌توانند اقدام به ساخت تخت‌های سلطنتی و موارد مشابه کنند. همچنین با انتشار این بسته‌ی گسترش‌دهنده، امکان ساخت فرهنگ و سنت ترکیبی به بازی اضافه می‌شود و دیگر بازیکنان مجبور به سر کردن با تمام قوانین و سنت‌های یک فرهنگ خاص نیستند.

بازی Crusader Kings 3 یک بازی استراتژی کلان است که هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی در دسترس است.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید