spot_img

سازندگان HALO infinite برای یک تابستان باشکوه آماده می‌شوند

باید منتظر نمایش مفصلی از بازی در E3 پیش‌رو باشیم

بازی HALO infinte در حال سپری کردن مراحل ساخت خود است. بازی‌ای که در ابتدا قرار بود کنسول نسل نهمی مایکروسافت را در زمان لانچ همراهی کند ولی بعد از اولین نمایش از گیم‌پلی بازی، تیم توسعه انتقادات زیادی را در مورد وضعیت گرافیکی بازی دریافت کرد و مایکروسافت هم انتشار بازی را به سال ۲۰۲۱ موکول کرد تا تیم ۳۴۳ فرصت کافی برای ساخت و تکمیل بازی خود را داشته باشد. زمانی که ظاهراً حسابی برای تیم توسعه مفید بوده و حالا آن‌ها برای نمایش‌های بیشتر از بازی خود، آمادگی لازم را پیدا کرده‌اند. به حدی که تابستان امسال را باشکوه توصیف می‌کنند. همراه بازی‌نما باشید.

در هفته‌های اخیر، 343 Industries به‌روزرسانی‌های مختلفی را پیرامون بازی ارائه می‌داد. از جمله تنظیمات گرافیکی بازی در نسخه‌های رایانه‌های شخصی تا ویژگی‌های بخش چندنفره. در یکی از همین به‌روزرسانی‌ها که در وب‌سایت Halo Waypoint منتشر شد، کارگردان بازی، آقای Joseph Staten اعلام کرد که برنامه‌های این استودیو برای تابستان امسال “باشکوه” است.

آقای Joseph Staten می‌گوید:

«امیدوارم که از اسکرین‌شات‌هایی که در ماه اخیر منتشر کردیم لذت برده باشید، ما می‌دانیم که یک ویدئو از بازی می‌تواند بیش از ۱۰,۰۰۰ اسکرین‌شات ارزش دارد. خبر خوب اما این است که در تابستان امسال خبرهای بزرگی خواهید شنید. فصل رویدادهای صنعت بازی‌های ویدئویی نزدیک است و ما هم برنامه‌های باشکوهی برای آن داریم.»

آقای Joseph Staten، کارگردان بازی در وب‌سایت Halo Waypoint

با توجه به جملات و عباراتی که ایشان انتخاب کرده، می‌توان امیدوار بود که به زودی ویدئوی طولانی‌ای از گیم‌پلی بازی منتشر شود که مورد عجیبی هم نیست. Halo infinite قرار است تا در سال جاری میلادی منتشر شود و حضور مایکروسافت در E3 پیش‌رو از قبل تائید شده و E3 هم همیشه محل مناسبی برای نمایش بازی‌ها بوده.

بازی Halo infinite در پاییز امسال برای کنسول‌های XBOX Series X|S و XBOX one و همچنین رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید