سازندگان Forza Horizon 5 در مورد نسخه‌ی نسل هشتمی آن می‌گویند

سازندگان حس بسیار خوبی نسبت به نسخه‌ی XBOX one بازی دارند

رونمایی از بازی Forza Horizon 5 احتمالا جذاب‌ترین و هیجان‌انگیزترین بخش نمایش مایکروسافت در E3 2021 بود. جدیدترین محصول استودیو Playground بیش از هرچیز به لحاظ تکنیکی می‌درخشید و نگاه‌ها را به خود معطوف می‌کرد. در این رونمایی تایید شد که بازی در کنار XBOX Series X|S و رایانه‌های شخصی، برای XBOX one هم منتشر می‌شود. حالا استودیو سازنده کمی در مورد این نسخه صحبت کرده است. همراه بازی‌نما باشید.

آقای Mike Brown، کارگردان بازی در گفتگویی با رسانه‌ی یوروگیمر اعلام کرده که مراحل توسعه‌ی بازی برای هر دو نسل کنسول‌ها به خوبی پیش می‌رود. او این تفاوت نسل را به تفاوت بین رایانه‌های شخصی ضعیف و قدرتمند تشبیه کرد و گفت که آن‌ها مدت‌هاست تعادل بین این نسخه‌ها را رعایت کنند و پنجمین هورایزون هم تفاوتی ندراد. صحبت‌های ایشان از این قرار است:

«از زمان ساخت Horizon 3، ما نسخه‌ی رایانه‌های شخصی را نیز تولید می‌کردیم و در زمان ساخت آن نسخه باید سخت‌افزارهای پایین‌رده و بالارده را به شکل همزمان مدنظر قرار می‌دادیم. توسعه و اجرای بازی روی XBOX Series X|S و XBOX one تفاوت چندانی با آن کار ندارد. اجرای بازی روی XBOX one شبیه به اجرای آن روی یک کامپیوتر ضعیف است. اگر بخواهم در این مورد صادق باشم، ما احساس بسیار خوبی در مورد این نسخه (نسخه‌ی XBOX one) از بازی داریم.»

آقای Mike Brown، کارگردان بازی در مصاحبه با رسانه‌ی یوروگیمر

بازی Forza Horizon 5 که در جریان E3 2021 رونمایی شد، هم‌اکنون در استودیو Playground در دست توسعه است و قرار است تا در تاریخ ۹ نوامبر ۲۰۲۱ (۱۸ آبان ۱۴۰۰) برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های XBOX one و XBOX Series X|S منتشر می‌شود. همچنین لازم به ذکر است که این بازی هم مانند دیگر بازی‌های مایکروسافت، در روز عرضه در اختیار مشترکین سرویس گیم پس قرار می‌گیرد.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید