سازندگان Avowed قصد دارند به زودی نمایش جدیدی از بازی خود داشته باشند

استودیو Obsidian سخت در تلاش برای ساخت عنوانی است تا طرفداران آن‌ها و طرفداران جهان Pillars of Eternity از آن لذت ببرند

بدون کوچک‌ترین شکی، استودیو Obsidian یکی از پرکارترین استودیوهای حاضر در E3 امسال بود. آن‌ها در نمایش مشترک مایکروسافت و بتزدا از به‌روزرسانی بازی Grounded تحت عنوان The Shroom and Doom و بازی The Outer World 2 رونمایی کردند. اما اگر اخبار پیرامون این استودیو دوست‌داشتنی را دنبال کرده باشید، می‌دانید که بازی دیگری هم در این استودیو در دست توسعه است. همراه بازی‌نما باشید.

بازی Avowed یک بازی اکشن نقش‌آفرینی است که در جهان بازی Pillars of Eternity، دیگر ساخته‌ی محبوب تیم آبسیدین جریان دارد. این بازی بعد از رونمایی در سکوت خبری فرو رفت و شایعه‌هایی مبنی بر عدم انتشار آن تا سال ۲۰۲۳ به گوش می‌رسید. حالا اما بالاخره تیم توسعه‌دهنده سکوت پیرامون بازی را شکسته و اعلام کرده‌اند که قرار است به زودی، نمایشی از این بازی برای بازیکنان نمایش دهند.

در اطلاعات رسمی‌ای که سازنده در XBOX wire منتشر کرده آمده است که:

«ما به سختی مشغول کار هستیم تا یقین کنیم چیزی می‌سازیم که طرفداران ما و طرفداران جهان Pillars of Eternity از آن لذت می‌برند. با اینکه اکنون و اینجا (رویداد E3 2021) چیزی برای نمایش نداریم، ولی ما قصد داریم تا به زودی چیزی که در این مدت مشغول کار روی آن بودیم را به شما نشان دهیم.»

منتشر شده در XBOX wire به نقل از تیم سازنده

البته ما هنوز تعریف سازندگان از عبارت به زودی را نمی‌دانیم ولی با توجه به زمانی که از معرفی بازی می‌گذرد، می‌توان امیدوار بود که در مراسم The Game Awards امسال شاهد تریلر جدیدی از این بازی باشیم.

بازی Avowed یک بازی اکشن نقش‌آفرینی اول شخص است که در سرزمین Eora جریان دارد. سرزمینی که داستان‌های سری بازی‌های Pillars of Eternity را نیز میزبانی می‌کرد. بازی Avowed قرار است تا در تاریخی نامشخص به شکل انحصاری برای رایانه‌های شخصی و XBOX Series X|S منتشر شود و درست مانند باقی بازی‌هایی که توسط استودیوهای تحت مالکیت مایکروسافت ساخته می‌شوند، در روز عرضه، در اختیار کاربران سرویس Game Pass قرار می‌گیرد.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید