spot_img

سازندگان سری Wasteland احتمالاً مشغول توسعه‌ی یک بازی تیراندازی اول شخص نقش‌آفرینی هستند

پروژه‌ی جدید استودیو inXile یک بازی جاه‌طلبانه خواهد بود

سال گذشته بود که استودیو inXile بازی Wasteland 3 را روانه‌ی بازار کرد و اتفاقاً آن بازی مورد استقبال طرفداران و منتقدان قرار گرفت. همچنین مدیر این استودیو، سال گذشته تایید کرده بود که آن‌ها در حال توسعه‌ی یک بازی نقش‌آفرینی جاه‌طلبانه هستند. حالا اما اطلاعات جدیدی از این پروژه‌ی معرفی نشده در دسترس قرار گرفته است.

اینکه استودیو سازنده‌ی سری Wasteland مشغول توسعه‌ی یک بازی نقش‌آفرینی است، چیز عجیبی نیست. نکته‌ی مهم این است که احتمالاً با یک بازی نقش‌آفرینی تیراندازی اول شخص طرف هستیم. ماجرا به یکی از توییت‌های حساب رسمی اکس‌باکس در توییتر بازمی‌گردد که قصد پیشنهاد بازی مناسب با آخر هفته را به مخاطبان خود داشت. حساب رسمی استودیو inXile در جواب این توییت عبارت “NEW + FPS + RPG” را نوشت.

در گذشته استودیو inXile تایید کرده بود که قرار است پروژه‌ی بعدی خود را به کمک پنجمین نسخه از موتور آنریل بسازند. همچنین این استودیو در هفته‌ها و ماه‌های اخیر مشغول استخدام نیروهای جدید بوده. با نزدیک شدن به E3 امسال و حضور مایکروسافت در این رویداد، می‌توانیم انتظار انتشار اطلاعات بیشتری از این بازی را داشته باشیم. بازی‌ای که هرچه باشد، در روز عرضه بر روی سرویس گیم پس قرار می‌گیرد.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید