زمان دقیق انتشار بخش آنلاین Watch Dogs: Legion مشخص شد

گشت و گذار به همراه دوستان، مراحل کوآپ و...

اکتبر ۲۰۲۰ زمانی بود که Watch Dogs: Legion برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های خانگی منتشر شد. یوبی‌سافت در کنار انتشار یک بخش تک‌نفره پر و پیمان، قول داد تا بخش آنلاین بازی کمی بعد از راه برسد. در ابتدا قرار بود تا بخش چندنفره در دسامبر همان سال منتشر شود اما در ادامه، این بخش تا اوایل سال ۲۰۲۱ تاخیر خورد. حالا یوبی‌سافت زمان دقیق انتشار بخش آنلاین Watch Dogs: Legion را مشخص کرده است.

بخش آنلاین بازی Watch Dogs: Legion قرار است تا حدود دو هفته‌ی دیگر و در تاریخ ۹ مارچ (سه‌شنبه ۱۹ اسفند ۹۹) در دسترس تمام دارندگان بازی قرار بگیرد. این بخش، حالت‌های جدید زیادی را به بازی اضافه می‌کند؛ بخش‌هایی شامل گشت و گذار در جهان بازی به شکل کوآپ، مراحل کوآپ چهارنفره‌ای تحت عنوان Tactical Ops، یک حالت ۸ نفره‌ی PvP که بازیکنان را وارد محیط‌هایی مشخص و درگیر مبارزات ربات‌های عنکبوتی می‌کند و همچنین حالت تهاجم یا Invasions که مشابه بازی اول است و به بازیکنان اجازه می‌دهد تا به بخش تک‌نفره‌ی بازیکنان دیگر حمله و برای سرقت اطلاعات، اقدام به هک کردن بازیکنان دیگر کنند.

شب گذشته این خبر توسط حساب توییتر رسمی بازی Watch Dogs: Legion منتشر شد. متن توییت به شرح زیر است:

آماده‌ی پس گرفتن لندن به همراه دوستان خود شوید. بخش آنلاین Watch Dogs: Legion از ۹ مارچ در دسترس است!

عنوان Watch Dogs: Legion هم‌اکنون برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم سونی و مایکروسافت، پلتفرم Stadia و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

منبعGamingbolt

حتما بخوانید