spot_img

رویداد Tachyon Anomaly در بازی Marvel’s Avengers آغاز شد

در ماموریت‌های Tachyon Rift می‌توانید قهرمان‌های تکراری را در تیم داشته باشید

رویداد Tachyon Anomaly بالاخره در دسترس بازیکنان Marvel’s Avengers قرار گرفت تا بالاخره بازیکنان بتوانند لذت داشتن بیش از یک هالک در تیم را بچشند. هرچند برای مدتی محدود. با بازی‌نما همراه باشید.

اگر اخبار مربوط به بازی را دنبال کرده باشید، احتمالا نقشه راه بازی Marvel’s Avengers برای سال ۲۰۲۱ را دیده‌اید. طبق همین نقشه راه و زمان‌بندی، رویداد Tachyon Anomaly از روز گذشته در دسترس دارندگان این بازی قرار گرفته و ماموریتی جدید از سری Tachyon را به بازی اضافه کرده، همچنین تعدادی ماموریت هفتگی به بازی اضافه شده که بازیکنان با انجام آن‌ها می‌توانند ست‌ها مخصوص این رویداد را تصاحب کنند. ولی مهم‌ترین ویژگی این رویداد که برای تمام قهرمانان با قدرت بین ۱ تا ۱۰۰ (بخوانید همه‌ی بازیکنان) در دسترس است، امکان حضور همزمان قهرمانان تکراری در یک تیم است. قابلیتی که در باقی مراحل بازی در دسترس نیست. یعنی حالا می‌توانید با چهار هالک به دشمنان حمله کنید تا تیمی متشکل از ۴ کاپیتان آمریکا داشته باشید.

مثل همیشه امکان بازی با بازیکنان غریبه هم وجود دارد. همچنین و به رسم هر رویداد درون بازی دیگری، تعداد زیادی از موارد تزئینی به فروشگاه بازی اضافه شده که می‌توانید با خرید آن‌ها ظاهر شخصیت خود را منحصربه‌فرد کنید. برای هر کدام از قهرمانان بازی انیمیشن‌ها، لباس‌ها و موارد تزئینی جدیدی در دسترس قرار گرفته که همگی از فروشگاه بازی قابل خرید هستند. البته این موارد در دو نوبت در دسترس قرار می‌گیرند. در سری اول این آیتم‌ها که تاریخ ۲۹ آوریل در دسترس است بازیکنان به آیتم‌های مربوط به شخصیت‌های Thor, Hulk, Hawkeye و Black Widow دسترسی خواهند داشت. بعد از آن و تا تاریخ ۶ می که روز پایانی این رویداد است، آیتم‌های مربوط به Iron Man, Ms. Marvel, Kate Bishop و Captain America وارد فروشگاه بازی خواهند شد.

بازی Marvel’s Avengers هم‌اکنون برای کنسول‌ها نسل هشتم و نهم، رایانه‌های شخصی و Stadia در دسترس است.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید