روایت Dying Light 2 Stay Human بر قهرمان اصلی و شهر متمرکز است

کارگردان روایت بازی از تمرکز تیم سازنده روی قهرمان و جهان بازی می‌گوید

بازی Dying Light 2 Stay Human پروسه‌ی ساخت سخت و عجیبی را تجربه می‌کند. از جدا شدن برخی از اعضای کلیدی تیم گرفته تا تاخیرهای مکرر و کرانچ. ولی ظاهراً اکنون شرایط استودیو و بازی به شکلی تحت کنترل است و قرار است بازی در زمان مشخص به دست مخاطبان برسد. در مراسم PC Gaming که به عنوان بخشی از رویداد E3 2021 برگزار شد، موفق شدیم نگاهی متفاوت به این بازی داشته باشیم. همراه بازی‌نما باشید.

در طی این رویداد، یکی از اعضای اصلی تیم توسعه‌ی بازی Dying Light 2 Stay Human اطلاعاتی از بازی را در میان گذاشت. به گفته‌ی ایشان شهری که بازی در آن جریان دارد وضعیت بسیار بدی دارد. شهری که سال‌هاست پر از زامبی است و دائما به واسطه‌ی جنگ و درگیری گروه‌های مختلف در آتش می‌سوزد. به گفته‌ی ایشان شهری که بازی در آن جریان دارد، بخش بزرگی از روایت و داستان بازی است. همچنین سازندگان تمرکز ویژه‌ای روی شخصیت اصلی دارند. قهرمان داستان که Aiden Caldwell نام دارد، شخصیت پیچیده‌ای دارد و قرار است تا با تصمیماتی که در طول بازی می گیرد تاثیر مستقیم و زیادی را روی این جهان می‌گذارد و شکل آن را تغییر می‌دهد. موضوعی که در گذشته و در تریلرهای اولیه بازی هم دیده شده بود و حالا تاکید کارگردان روایت بازی روی این موضوع، نشان‌دهنده‌ی اهمیت این موضوع برای سازندگان است.

بازی Dying Light 2 Stay Human دنباله‌ی مستقیم بازی Dying Light است که در سال ۲۰۱۵ برای رایانه‌های شخصی، PS4 و XBOX one منتشر شد و به شدت مورد اقبال قرار گرفت و تا همین امروز هم محبوبیت خود را بین بازیکنان حفظ کرده است. بازی Dying Light 2 Stay Human هم‌اکنون در استودیو Techland در دست توسعه است و قرار است تا در تاریخ ۷ دسامبر ۲۰۲۱ (۱۶ آذر ۱۴۰۰) برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتم و نهم منتشر شود.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید