spot_img

دو قسمت از سری No More Heroes برای PC منتشر خواهند شد

۱۹ خرداد منتظر انتشار این بازی‌ها روی استیم باشید

سری بازی‌های No More Heroes همیشه از جمله‌ بازی‌های عجیب و کالت کنسول‌های نینتندو بوده‌اند. بازی‌هایی که اصلا شباهتی با عموم بازی‌های خانوادگی این برند ژاپنی نداشته و همیشه در فضایی خون‌آلود و بزرگ‌سالانه جریان داشته‌اند. حالا و با اعلام رسمی ناشر بازی، کاربران رایانه‌های شخصی هم می‌توانند از تجربه دو قسمت اول این مجموعه لذت ببرند. همراه بازی‌نما باشید.

ناشر این سری بازی، یعنی شرکت Xseed و استودیو سازنده‌ی آن، یعنی تیم Grasshopper Manufacture اعلام کردند قرار است بازی‌های No More Heroes و No More Heroes 2: Desperate Struggle برای رایانه‌های شخصی و به شکل دقیق‌تر، روی پلتفرم استیم منتشر شود. زمان انتشار این بازی‌ها ۹ ژوئن (چهارشنبه، ۱۹ خرداد) اعلام شده و هرکدام از این بازی‌ها ۱۹.۹۹ دلار قیمت خواهند داشت. تمام افرادی که در اولین هفته‌ی انتشار بازی نسبت به خرید آن اقدام کنند، یک تخفیف ۱۰ درصدی دریافت خواهند کرد.

هر دو بازی No More Heroes و No More Heroes 2: Desperate Struggle به ترتیب در سال‌های ۲۰۰۷ و ۲۰۱۰ منتشر شده بودند و سال گذشته هم برای Nintendo Switch منتشر شدند. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی‌ها ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارند؛ از جمله وضوح تصویر HD، نرخ فریم ثابت ۶۰ در گیم‌پلی و همچنین پشتیبانی از Steam Cloud. بازی سوم مجموعه هم که با عنوان No More Heroes 3 شناخته می‌شود، در تاریخ ۲۷ ماه آگوست (۵ شهریور ۱۴۰۰) به شکل انحصاری برای Nintendo Switch منتشر خواهد شد.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید