spot_img

دو بازی مهم و بزرگ احتمالاً به فروشگاه اپیک می‌آیند

احتمالا به زودی شاهد انتشار Final Fantasy 7 Remake و Alan Wake Remastered برای رایانه‌های شخصی باشیم

در این مدتی که از آغاز به کار فروشگاه اپیک می‌گذرد، شاهد حضور بازی‌های بزرگ و مهمی در این فروشگاه بودیم. بازی‌هایی که گاهاً هم به شکل انحصاری، تنها از طریق همین پلتفرم قابل دریافت بودند. حالا و با به‌روز شدن لیست پشتیبانی این فروشگاه، به نظر می‌رسد که دو بازی بزرگ و بسیار محبوب قرار است تا از طریق این پلتفرم برای رایانه‌های شخصی منتشر شوند. همراه بازی‌نما باشید.

به تازگی لیست پشتیبانی فروشگاه Epic Games به‌روزرسانی شده و در لیست جدید آن بازی‌های Final Fantasy 7 Remake و Alan Wake: Remastered به چشم می‌خورد. بازی‌هایی که به نظر می‌رسد باید منتظر انتشار آن‌ها در این فروشگاه، در آینده‌ی نزدیک باشیم. البته اسم این بازی‌های به سرعت از لیست خارج شد و به جای آن‌ها نام‌های صاحبان بازی‌ها، یعنی Square Enix و Remedy دیده می‌شود.

انتشار نسخه‌ی ریمستر شده‌ی Alan Wake برای فروشگاه Epic موضوع عجیب و دور از ذهنی نیست. استودیو رمدی و اپیک گیمز روابط بسیار خوبی با هم دارند و حتی Remedy در حال توسعه پروژه‌هایی با سرمایه‌گذاری Epic Games است. پروژه‌هایی که برخی شایعات می‌گویند یکی از آن‌ها Alan Wake 2 است! پس انتشار نسخه‌ی ریمستر شده‌ی بازی Alan Wake آن هم به شکل انحصاری برای Epic Games Store اتفاق دور از ذهنی نیست.

از سوی دیگر اما شرکت ژاپنی اسکوئر انیکس است و نسخه‌ی بازسازی شده‌ی هفتمین Final Fantasy. بازی‌ای که به مدت یک سال در انحصار PlayStation 4 بود و بعد از تمام شدن مدت زمان انحصار آن در ماه آوریل امسال، هنوز هم برای پلتفرم دیگری منتشر نشده. حالا ظاهرا قرار است تا کاربران رایانه‌های شخصی و به طور خاص، کاربران فروشگاه اپیک گیمز، اولین گروهی خواهند بود که بعد از PlayStation، امکان تجربه‌ی بازی را خواهند داشت.

بازی Final Fantasy VII Remake هم‌اکنون برای کنسول‌های PlayStation 4 و PlayStation 5 در دسترس است.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید