دنباله‌ی Spin-off سری یاکوزا معرفی شد؛ Lost Judgment

دنباله‌ی بازی کارآگاهی سازندگان یاکوزا، یک بازی میان‌نسلی خواهد بود

یک روز بعد از اینکه دنباله‌ی بازی Judgment در یکی از فروشگاه‌های پلی‌استیشن دیده شد، استودیو Ryu ga Gotoku بازی را به شکل رسمی معرفی کرد. بازی Lost Judgment که دنباله‌ی مستقیم بازی قبلی است. این بازی که قرار است در تاریخ ۲۴ سپتامبر سال جاری به شکل جهانی عرضه شود، اولین بازی استودیو خواهد بود که به شکل همزمان در ژاپن و باقی نقاط جهان منتشر می‌شود. در این بازی باز هم نقش Takayuki Yagami را به عهده می‌گیریم که پروتاگونیست بازی اول هم بود. در این نسخه داستان پیرامون راز حکم محکومیتی است که توسط دادگاه صادر شده.

هنوز دلیل اینکه چرا Yagami به شکل مخفی سر از یک دبیرستان درآورده مشخص نیست. او در این دبیرستان با داستان‌های مختلف مربوط به آن‌جا درگیر می‌شود و با دانش‌آموزان آن دبیرستان تعامل می‌کند. در بازی حجم زیادی از فعالیت‌های جانبی و مینی‌گیم‌های مختلف وجود دارد. برای بازی حدود ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه ضبط شده. در این نسخه، غیر از شهر Kamurocho که در بازی قبلی هم وجود داشت، امکان گشت و گذار در Yokohama نیز وجود دارد، شهری بزرگ که در نزدیکی توکیو قرار دارد.

استایل‌های مبارزه‌ی مرغ ماهی‌خوار و ببر به بازی برمی‌گردند، آن هم در حالی که بازی یک استایل مبارزه کاملا جدید هم دارد؛ مار. تمرکز اصلی این استایل مبارزه روی ضدحملات است، به شکلی بازیکن می‌تواند اکثر حملات دشمنان را به خودشان برگرداند. بخش‌های کارآگاهی بازی هم پیشرفت‌هایی داشته و از قبل کامل‌تر شده است.

بازی Lost Judgment دنباله‌ی بازی Judgment است که خود، یک نسخه‌ی فرعی از سری قدیمی و محبوب Yakuza است. ای بازی در تاریخ ۲۴ سپتامبر (۲ مهر) برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم عرضه می‌شود. سازندگان هنوز برنامه‌ای برای عرضه بازی روی رایانه‌های شخصی ندارند. همچنین شما می‌توانید بررسی بازی اول را از اینجا مطالعه نمائید.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید